Son Dakika Haberler

Müge Anlı Gülizar Amanet olayı sosyal medyada gündem oldu

Müge Anlı Gülizar Amanet olayı sosyal medyada gündem oldu
Okunma : Yorum Yap

Müge Anlı programındaki olay Twitter’da yine gündem oldu. Gülizar Amanet adındaki kadın oğlunu öldürdüğü şüphesiyle tüm gözleri üzerine çekti. Gergin tavırları ve garip halleri ile dikkatleri üzerine toplayan Gülizar Amanet’in bu halleri şüphe uyandırdı.

GÜLÜZAR’IN TEYZESİNİN OĞLU: ANNEMDEN HABER ALAMIYORUM

Gülüzar’ın teyzesinin oğlu: “Annemi alıp götürmüşler bir türlü ulaşamıyorum.” diyerek canı yayına telefonla bağlanan kuzen, iddiasına göre Hami ve Gülüzar annesini alıp Sakarya’ya götürdü. Canlı yayına bağlanan teyze Sevim:” oğlum yalan söylüyor, ben oğlumu sildim bana bakmıyor.. Hami bana bakıyor zorla getirilmedim”dedi

ŞİAR’IN ŞÜPHELİ ÖLÜMÜ

Müge Anlı ve ekibi Nisan ayında Sakarya’nın Kocaali ilçesinde, yangın çıkan evde mahsur kalan 9 yaşındaki Şiar Kılıç’ın ölümünü araştırıyor. Baba Samet, dede Kemal ve eşi Emine Kılıç, Müge Anlı’ya çıkarak küçük Şiar’ın ölümü hakkında çarpıcı iddialarda bulundu.

dd 2 s Habernet

“YANGINDAN ÖNCE OĞLUM ÖLDÜ DEDİ”

Baba Samet, oğlunun eski eşinin ilişki içerisinde bulunduğu kişi tarafından şiddete maruz kaldığını ve öldürülmüş olabileceğini iddia etti. Yangından 2 gün önce hastaneye giden Gülizar Emanet’in doktora oğlunun öldüğünü söylemesi ise soru işaretlerini çoğalttı. Müge Anlı, anne Gülizar’ı o tarihte ölmemiş oğlunu “o gün” neden ölmüş gibi gösterdiğini sorguladı ancak yanıt alamadı.

23 Temmuz Müge Anlı Gülüzar Amanet hakkında korkunç iddialar ortaya atıldı

s 4 s Habernet

“13 YAŞINA GİRMEDEN ÖLECEK”

Müge Anlı canlı yayınına katılan baba, dede ve babaanne, Müge Anlı’dan yardım isterken, Gülizar Emanet’in aynı evde yaşadığı Bahadır Bey canlı yayına bağlandı. Bahadır Bey’in, “Gece 23.00 sıralarında Şiar uyumak için bitişiğimizdeki eve geçti. Gülizar zaten daha önce, ‘Şiar 13 yaşına gelmeden ölecek’ demişti.” sözleri şoke etkisi yarattı.

“ÇOCUĞUN CESEDİ ÇIKARTILIRKEN EL VE AYAK BİLEKLERİ YOKTU”

Olaya tanık olan bir izleyicinin “yangından cesedi çıkarılırken, Şiar Kılıç’ın el ve ayak bilekleri yoktu.” Sözleri ise şüphe bıraktı. Konuyla ilgili bir diğer iddia ise Bahadır Bey ve Gülizar Amanet’in kavga ettiği, araya giren Şiar Kılıç’ın yere düşüp bir daha hareket etmediği.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)