Son Dakika Haberler

Müge Anlı Aleyna Çakır cinayeti! Müge Anlı Ümitcan

Müge Anlı Aleyna Çakır cinayeti! Müge Anlı Ümitcan
Okunma : Yorum Yap

Aleyna Çakır olayı Müge Anlı’ya konu oldu. Türkiye’nin ağladığı Aleyna Çakır cinayetinde  her şey ortaya çıkacak mı?internette canlı yayın yapıldığının polis tarafından tespit edilmesiyle soruşturmanın yeniden başladı. Aleyna Çakır’ın tırnaklarında erkeğe ait olduğu belirlenen DNA bulundu. Müge Anlı Aleyna Çakır cinayeti! Müge Anlı Ümitcan TÜM detaylar haberimizde…

21 YAŞINDAKİ ALEYNA ÇAKIR’IN ŞÜPHELİ ÖLÜMÜ

İsmini vermek isteyen bir seyirci yayına başlanarak olayla ilgili tanık olduklarını aktardı. Gece 23.000 civarı sokakta bir araba durduğunu aracın içinden Aleyna ve sevgilisinin indiğini Aleyna’nın ve sevgilisinin alkollü olduğu ve bağrıştıklarını gördüğünü bunun ölmeden bir gece önce olduğunu söyledi.

Sevgilisinin Aleyna’nın ağzını kapatmaya çalıştığını sözlerine ekledi. Ardından canlı yayına Aleyna’nın yakın arkadaşı bağlandı. Beraber çalıştıklarını Aleyna’nın sevgilisi Ümit Can’ı çok iyi tanıdığını daha önce de birçok kez darp ettiğini ve bunu herkesin bildiğini söyledi. Ümit Can tarafından tehdit edilen Aleyna’nın kaç defa yardım istediğini ancak kimsenin yardımcı olmadığını aktardır.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)