Son Dakika Haberler

Mika Raun doğum haritası analizi

Mika Raun doğum haritası analizi
Okunma : 1 Yorum

Yaptırdığı estetik ile sosyal medyanın gündeminden düşmeyen Mika Raun, oldukça geniş kitleye sahip. Armağan Çağlayan’ın programında “İnsanlar beni niye izliyor anlamıyorum. Ben bir halıyla bile evlenebilirim” diyen Mika Raun’un burcu ve doğum haritası merak konusu oldu. İşte Mika Raun doğum haritası analizi.  9 Temmuz 2001 yılında Büyükada’da doğan Mika Raun, yengeç ve yükselen yengeç. 

MİKA RAUN DOĞUM HARİTASI ANALİZİ

9 Temmuz 2001 yılında doğan Mika Raun, yengeç burcu. Yükselen burcunun da yengeç olduğunu söyleyen Raun’un tam doğum saati bilinmese de aşağı yukarı bir kaç yorum yapılabilir.

mika raun doğum haritası

Yengeç ve yükselen yengeç olan Mika, aşırı hassas, duygusal ve alıngan olabilir. Ruh halinde dalgalanmalar olabilir. Yengeçler aile ilişkilerine ve duygulara çok önem verir. Koruma ve korunma ihtiyacında olan ve sevgiye aç kişilerdir. Geçmişi çok düşünürler, anılarla yaşamayı ve yaşadıkları anın değerini iyi bilirler.  Harita su ve hava ağırlıklı bu da kişiyi fazla duygusal, hassas, iletişime önem veren, fazla düşünen, zekaya önem veren bir yapısı olduğunu gösterir.

12.eve yerleşmiş olan gezegenler; ( Kapalı alanlar, inziva, sorunlar, kontrol dışı faktörler, acılar, hastalıklar, hastaneler) ikizler burcunda bu da Mika Raun’u, yazmaya, düşünmeye, hayatı irdelemeye, araştırmaya, yöneltebilir. Evinde olmayı, kendi çizdiği sınırlar içinde yalnız olmayı seviyor olabilir. Jüpiter ile kavuşumda olan Merkür, hiç durmayan bir zihne işaret eder. Düşünceler, anılar, fikirler, kendi içindeki tartışmalar hiç durmaz. Rüyaların çokluğu gibi durumlara da neden olabilir. Merkür ikizler burcunda olduğu için rahat bir konumda. Dolayısıyla hissettiklerini yazıya dökmesi, ya da hissettiklerini anlatması onun için çok kolay. İkizler stelyumu olan kişiler eğlenceli, espritüel çok yönlü kişiler olur.

Ay kavuşum Uranüs: Duygularda uç nokta, duyguların farklılığı, özgür ve yaratıcı bir kişilik, özgürlük için yaşayan, özgürlük için mücadele eden ve kendi alanına herkesi yaklaştırmayan bir kişi olmasına neden olur. Merkür ile yaptıkları bu olumlu açılar ise Mika Raun’un keskin bir zekaya sahip olduğunu, farklı fikirleri olduğunu, konuşmasıyla + iletişim tarzıyla farkını ortaya koyduğunun göstergelerinden biri. Yine bu olumlu açılar, kişinin kaleminin güçlü olduğunu da gösterir. Duygularını ve hissettiklerini kaleme dökerken orijinal kelimeler kullanabilir, ya da konuşurken, kendini ifade ederken özgün biri olduğunu gösterebilir.

Mars Plüton kavuşum; 6.eve yerleşmiş olan Mars ve Plüton kişinin hayatında en az 1 kez operasyon geçirebileceğini gösterir. Retro olması ise bunun belki birkaç kez tekrarlanabileceğinin işareti olabilir.  

Mars ( ameliyat, delici, kesici aletler, operasyon ) + Plüton = köklü, değişim ve dönüşüm.

»Kişilerin farklı eğilimleri ünlü astrologlar tarafından da araştırılmıştır. Örneğin; Ptolemy, Eşcinsellik olayını araştırdığı analizlerin sonuçlarını “Tetrabiblos” da açıklamıştır. Bir erkek doğum haritasında romantik ilişkiler yöneticisi Venüs ile Jüpiter Güneş’in çevresinde yerleşirse ve gezegenler tutkuların yöneticisi Mars ile görünüm ilişkisi kurarsa kişi hemcinsi erkeklere ilgi duyacaktır. 

»Haritalarda cinsellik dendiği zaman ilk bakılacak olan nokta, Venüs, Plüton ve Marstır. Mars ve Plüton Cinsellikte ilk söz sahibi planetlerdir .

Haritada Mars ve Plüton yay burcunda, astrolojide yay burcu, ilişkiler, yabancılar, dış seyahatler, inançlar, yüksek eğitim, hukuksal konularla ilişkilidir. Satürn’den gelen sert açılar ise inanç, yargı, hukuksal konularda zorlanmalar yaşanabileceğini, baskılanmayı gösterebilir. Burası sağlık evi olduğu için ve diğer malefiklerin birbirleriyle olan etkileri sağlık olarak da zorlayabilir. ( Cilt, diş, eklem, kas ağrıları, sinirsel kökenli rahatsızlıklar, karaciğer, romatizma… gibi)

Aynı zamanda Mars ve Plüton kavuşumu, tabuları yıkmakla alakalıdır. Manipülasyon, baştan çıkarma, saplantılar, kıskançlık, yıkıcı ve keskin tutkularla da bağdaştırılır. Yanı sıra, seks skandalları, bulaşıcı hastalıklar, ateşle ilgili kazalar, patlamalarla ilgilidir. 

12.evden 6.eve gelen sert açılar ise kişinin iletişiminde dikkatli olması gerektiğine vurgu yapıyor. Eylemleri sonucu, ya da söylemleri sonucunda sıkıntıya düşebilir.

bubbles 1985148 960 720 s HabernetAstrolog Gamze Sucu

 

YORUMLAR (1)