Son Dakika Haberler

Mihre Çelikkol’dan boşanma iddialarına paylaşımlı cevap

Mihre Çelikkol’dan boşanma iddialarına paylaşımlı cevap
Okunma : Yorum Yap

Fetih 1453, Siyah Beyaz Aşk, Doğduğun Ev Kaderindir gibi dizi ve filmlerde başarı yakalayan oyuncu İbrahim Çelikkol yeni baba olmuş ve babalık heyecanını yaşarken ortaya ilginç bir iddia atılmıştı. Mihre Çelikkol sosyal medya hesabından birlikte olduğu tüm paylaşımları sildikten sonra çift arasında kriz mi yaşanıyor sorusu akıllara geldi.

MİHRE ÇELİKKOL’DAN BOŞANMA İDDİALARINA YALANLAMA

Instagram hesabından tüm fotoğrafları silen Mihre Çelikkol akılları karıştırdı. Ünlü çift için boşanma senaryoları yazıldı bile. Mihre Çelikkol çıkan iddialar karşısında yeni bir fotoğraf paylaşarak boşanma iddialarının asılsız olduğunu vurguladı.

mihre s Habernet

Mihre Çelikkol “Kıymetlimin gözünden” notuyla paylaşarak eşi İbrahim Çelikkol’u da fotoğrafına etiketledi. 

MİHRE ÇELİKKOL KİMDİR? MİHRE ÇELİKKOL KAÇ YAŞINDA?

İbrahim Çelikkol’un eşi hakkında detaylı bir bilgi bulunmamakla birlikte 2017 yılıdan evlendiler. Mihre Mutlu 1989 doğumlu. Şuan 31 yaşında. Yeni anne baba olan çift oğullarına Ali adını verdiler.

Mihre Çelikkol’un Instagram hesabı için tıklayınız

İBRAHİM ÇELİKKOL KİMDİR? İBRAHİM ÇELİKKOL’UN FİLMLERİ

İbrahim Çelikkol 14 Şubat 1982, İzmit, Kocaeli doğumlu. Anne tarafı Selanik göçmeni, baba tarafı ise Arap kökenlidir. Oyunculuğa başlamadan önce profesyonel modellik yaptı. Basketbolla ilgilenen Çelikkol ligde oynadı, genç millî oldu. Basketi bıraktıktan sonra oyunculuk konusunda eğitim alan Çelikkol’un Osman Sınav’la tanışması hayatında dönüm noktası oldu.

Osman Sınav’ın çektiği Pars: Narkoterör filminde ‘başkomiser Şamil Baturay’ rolünün verilmesi le oyunculuk hayatına adım attı. Daha sonra M.A.T., Karadağlar ve Keskin Bıçak gibi televizyon dizilerinde boy gösterdi. 2011 yılında başlayan ve 24 Eylül 2012 de final yapan İffet adlı dizide başrolde Cemil karakterini canlandırmıştır.

16 Şubat 2012’de gösterime giren büyük bütçeli sinema filmi Fetih 1453’te Ulubatlı Hasan karakterini canlandırmıştır. 2013-2014 yılları arasında Merhamet dizisinde rol aldı. 2014’te ekranda rol almaya başlayan Reaksiyon dizisinde bordo bereli Yüzbaşı Oğuz Ayaz karakterini ve 2016’da başlayan kördüğüm dizisinde Ali Nejat karakterini canlandırmıştır. Son olarak Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde rol alıyor..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)