Son Dakika Haberler

Metin Yüncü kimdir? Ne iş yapıyor? Kaç yaşında?

Metin Yüncü kimdir? Ne iş yapıyor? Kaç yaşında?
Okunma : Yorum Yap

Sunucu Songül Karlı ile evlenen Metin Yüncü Songül karlı’yı dolandırdığı iddiasıyla yeniden gündeme geldi. Peki Metin Yüncü kimdir? Ne iş yapıyor? Kaç yaşında?

METİN YÜNCÜ KİMDİR? NE İŞ YAPIYOR?

Magazin gündeminde Songül Karlı ile yaptığı evlilikle tanınan Metin Yüncü, iş adamıdır. Songül Karlı’nın sunuculuğunu yaptığı Su Gibi programında Mayıs 2012’de canlı yayında evlenen Metin Yüncü ve Songül Karlı çifti, Mart 2017 itibariyle boşandı.

5 yıllık evliliklerini bitiren çiftin arasındaki arsa konusu da oldukça merak uyandırıyor. Karlı, geçtiğimiz gün çıktığı TV programında 17 dönümlük arsasının kaybolduğunu söyledi.Metin Yüncü, inşaat ve emlak sektörü dışında gemicilik sektöründe de faaliyet göstermektedir. Yüncü, geçtiğimiz yıllarda Tuzla’da bir tersanede yaptırdığı yük gemisine Songül Karlı’nın adını vermişti.

SONGÜL KARLI KİMDİR?

Aslen Tokatlı olan Songül Karlı, 15 Eylül 1973 tarihinde İstanbul‘da dünyaya geldi. Türk Halk Müziği sanatçısı olarak ismini duyuran Songül Karlı, ilk olarak 1991 yılında ‘Derman Sendedir’ albümünü çıkardı. 2008 yılında boşandığı Baykal Gümüş’ten 1 çocuğu olan Songül Karlı, 2012 yılında sunuculuğunu yaptığı evlendirme programı Su Gibi ekranlarında Metin Yüncü ile hayatını birleştirdi. Bu evliliğinde de aradığı mutluluğu bulamayan Songül Karlı, 2017 senesinde 5 yıllık beraberliğini sonlandırdı.

Metin Yüncü’den “Hamileyim” dediğinde sevinmediği için bebek aldırdığını anlatan sanatçı, eşinin kendisini dolandırdığı iddiasıyla ilgili de “Metin dolandırıcı olsa böyle mi yaşar?” diyerek söylentilerin asılsız olduğunu öne sürdü.

Ancak güzel türkücü satılan arsasıyla ilgili ortaya atılan iddialar sorulduğunda ise “Evet 17 dönümlük ipotekli bir arsam kayıp. Trilyonlar değerinde… Ama Metin arsadan haberim yok dedi ve ailesinin üzerine yemin etti. O arsa kimin hayatını kurtardı, kimlere o arsayla kıyaklar çekildi bilmiyorum” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)