Son Dakika Haberler

Merve Boluğur’un sevgilisi kim? Burak Dayı kimdir?

Merve Boluğur’un sevgilisi kim? Burak Dayı kimdir?
Okunma : 2 Yorum

Merve Boluğur’un gizemli sevgilisinin adı Burak Dayı. Alaçatı sahillerinde birlikte eğlenen ve tatil yapan çift neşeleri ile dikkat çekmişti. Instagram hesabında Merve Boluğur’a 2 sene boyunca yorum yapan ve aşkını ilan eden kişinin adı Burak Dayı. Peki Merve Boluğur’un sevgilisi Burak Dayı kimdir? Ne iş yapıyor?

MERVE BOLUĞUR’UN SEVGİLİSİ KİM? BURAK DAYI KİMDİR?

Bu kez de kimsenin bilmediği biriyle birlikte olduğunu söyleyen Merve Boluğur’un sevgilisinin Burak Dayı isimli sanat yönetmeni bir bey olduğu ortaya çıktı! 2 yıl boyunca, ünlü oyuncunun paylaşımlarına yorum yazarak fark edilmeyi beklemiş.

 

Twitter’da yapılan bazı yorumlar

C s Habernet

BOL BOL FOTOĞRAF ÇEKTİ

32 yaşındaki güzel ile sevgilisi, yanlarında getirdikleri top ile denizde oynadı. Sevgilisi ile hentbol oynayan Boluğur, bir ara sevgilisini yanaklarından tutarak dudaklarından öptü. Boluğur ve sevgilisi, daha sonra duş alıp localarına döndü. Sevgililer, oturdukları yerden bol bol fotoğraf çekerek sosyal medyadan paylaştı.

PLAJ, KAHKAHALARIYLA İNLEDİ

Bir ara telefonu çalan Merve Boluğur, yerinden kalkarak sahile indi. Telefonla konuşan Boluğur, kahkaha atarak sahilde bir oraya bir buraya yürüyüş yaptı. Ünlü oyuncu ile sevgilisinin, Alaçatı tatili objektiflere böyle yansıdı.

merve bolugur un ask tatili devam ediyor kimseye 13450299 1134 m s Habernet merve bolugur un ask tatili devam ediyor kimseye 13450299 4746 m s Habernet

merve bolugur un ask tatili devam ediyor kimseye 13450299 9142 m s Habernet merve bolugur un ask tatili devam ediyor kimseye 13450299 6446 o s Habernet merve bolugur un ask tatili devam ediyor kimseye 13450299 5281 m s Habernet

YORUMLAR (2)

  1. Merve Boluğur tatilde aşka geldi! Sevgilisini öpe öpe doyamadı – Habernett – Habernett diyorki:

    […] Merve Boluğur’un sevgilisi kimdir? […]

  2. Merve Boluğur: Sevgilimle sosyal medyada tanıştık! – Habernett – Habernett diyorki:

    […] “Burak Dayı’yı tanımıyoruz. Ne iş yapıyor?” sorusuna ise yanıt vermedi: “Evet, tanınmayan bir […]