Son Dakika Haberler

Merkür ve Sirius kavuşmasının etkileri

Merkür ve Sirius kavuşmasının etkileri
Okunma : Yorum Yap

Astrolog Nilay Dinç yazısında Merkür ve Sirius kavuşmasını ele aldı. Paylaşımında ise:26 Temmuz sabah 11:50 ile 14:00 arasında Merkür ve Sirius kavuşuyor olacak. Sirius mucizeleri ve süprizleri ile biliyoruz. Dilek kapılarının açıldığına inanılır. Ağzımızdan çıkana dikkat etmemiz gereken bir gün olacak.

MERKÜR VE SİRİUS KAVUŞMASININ ETKİLERİ

Astrolog Nilay Dinç: “Bir daha ki kavuşum 22 Ağustosta Venüs ile olacak. Ağzımızdan çıkan her dilek, her dua, her söz gerçeğe dönüşebilir. Hayır dileyip hayır konuşalım. Dua ve dileklerinizi sesli kulağımızın duyacağı şekilde yapmanızı öneririm. Ve her zaman ki gibi bir hayır işi yapmayı unutmayalım.

SİRİUS NEDİR? KURAN’I KERİM’DE GEÇİYOR MU?

Astrolojide Sirius dediğimiz Kutsal kitabımız Kuran’ı Kerim’de Şira yıldızı olarak geçiyor. Kuran’ı Kerim de adı geçen bir kaç yıldızdan biridir. Yılda 1 kez Güneş ile kavuşuyor. Her ay Ay ile kavuşuyor’

Merkür ve Sirius kavuşmasının etkileri

YILDA BİR KEZ GÜNEŞ İLE KAVUŞUYOR

ASTROLOG NİLAY DİNÇ’DEN UYARI

Kur’an-ı Kerim mucizesi olarak bilinen Sirius yıldızı bu yıl 28_29  Nisan günlerinde etkisini gösterecek. Kur’an-ı Kerim’de Şira adıyla geçen Sirius yıldızı güneşin 2 katı büyüklüğünde 23 katı parlaklıkta olan yıldızdır. Sirius A ve Sirius B den oluşur. Her ikisi birbirinin etrafında ve birlikte hareket etmektedir.

Kur’an-ı Kerim’de Necm Suresi’nde 49. ve 9. ayette geçmektedir. Bu iki yıldızın birlikte hareket etme süresi de 49 yıl 9 aydır. Kur’anı- ı Kerimde 49. ve 9. ayetlerde geçmesi belirtilir.

Merkür ve Sirius kavuşmasının etkileri

Bolluk, bereket, sevgi ve şifa yağacak enerjiler açık olacak.
Şüphesiz O, Şi’râ’nın Rabbidir.” (Necm, 53/49) [9] O kadar ki iki yay arası kadar, hatta daha da yakın oldu.Bol Dua, Bol hayır işleyip Allah’a sığınıp dileklerimizi Allah’tan dileyelim.

Mutlaka bir hayır işleyelim. Bir çiçeğe su, bir hayvana mama su, bir ihtiyaç sahibine destek olmamız gereken özel bir gün. Yaptığımız iyilikler misli ile dönecek bize inşallah  Sirius ya da Şira , Büyük Köpek Takım yıldızı’nda yer alan bahar ayında kuzey yarı küreden görülebilen gece göğünün Ay’dan sonra en parlak çift yıldız sistemidir. Yazının devamı için tıklayınız..

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)