Son Dakika Haberler

Masumlar Apartmanı konusu nedir? Masumlar Apartmanı oyuncuları

Masumlar Apartmanı konusu nedir? Masumlar Apartmanı oyuncuları
Okunma : Yorum Yap

Masumlar Apartmanı, gerçek bir hayat hikayesiyle izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizinin senaryosu, Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun İçi” romanından esinlenerek hazırlandı. Masumlar Apartmanı konusu nedir?Masumlar  Apartmanı oyuncuları kim?

MASUMLAR APARTMANI NE ZAMAN?

‘Masumlar Apartmanı’ 15 Eylül Salı günü TRT 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanarak güçlü bir oyuncu kadrosuyla izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanan dizinin ilk tanıtımı da yayınlandı.

masumlar apartmani ne zaman basliyor masumlar 13577595 9618 m s Habernet

MASUMLAR APARTMANI KONUSU NEDİR?

Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben (Merve Dizdar) yaşamı takıntılarla dolu iki kız kardeştir. Kardeşleri Han (Birkan Sokullu) ise hasta babalarının da bulunduğu bu aileyle dünya arasındaki tek gerçek bağlantıdır. Han’ın tüm hayat amacı iş ve ev arasında mekik dokuyarak bu aileyi ayakta tutmaktır.

Ancak Han’ın dünyası İnci’yi (Farah Zeynep Abdullah) gördüğü anda değişecek, aşk; Han’ı ilk defa kendi mutluluğunun peşinden koşturacaktır. Her günü diken üstünde geçiren Derenoğlu ailesi, İnci’nin gelişiyle birlikte daha da kontrolden çıkacaktır.

masumlar apartmani ne zaman basliyor masumlar 13577595 3053 m s Habernet

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI

Masumlar Apartmanı dizisinin oyuncu kadrosunda; Farah Zeynep Abdullah, Birkan Sokullu, Ezgi Mola, Merve Dizdar gibi isimler yer alıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)