Son Dakika Haberler

MasterChef’te şaşırtan olay! Bilerek hata yapıp elendi

MasterChef’te şaşırtan olay! Bilerek hata yapıp elendi
Okunma : Yorum Yap

Masterchef’te tüm elemelerden kurtularak yarışmaya devam eden Duygu Acarsoy, dün akşamki eleme olayında bilerek ve isteyerek hata yaptı. Yarışmadan ayrılmak için hata yaptığını söyleyen Duygu, “Akademik kariyerim ağır bastı. Bilerek ve isteyerek hata yaptım” dedi

YEMEĞİ BİLEREK KÖTÜ YAPTI

İkinci eleme turunda yarışmacılar Danilo Şef’in özel tarifi olan balık ekmek yemeğiyle yarıştı. Şeflerin verdiği 40 dakikalık süre sonunda ise tadıma geçildi. Duygu hazırladığı tabakla şeflerin önüne geldi. Yemeğine kasıtlı olarak aşırı tuz koyan Duygu, tadım aşamasında şefleri hayal kırıklığına uğrattı. Tadım sonrasında aralarında konuşan şefler, Duygu’nun kasıtlı olarak yemeği kötü yaptığı konusunda hemfikir oldu.

masterchef te saskina ceviren olay yarismanin 13645784 1620 m s Habernet

İSTEYEREK YARIŞMAYA VEDA ETTİ

Tadımlar sonrasında ise şefler açıklama yaptı. Somer Sivrioğlu “Şeflerin ortak fikri bu. Burada iki tane hatalı tabak var, ancak bir tane de kasıtlı olarak hatalı yapılmış tabak var. Kasıtlı veya bilerek bugün yemeğinde bir hata yapan var mı?” diye sordu.

Bir süre duraksayan Duygu Acarsoy ise itirafta bulundu ve bilerek yemeği kötü yaptığını söyledi. Duygu, “Ben bir akademisyenim. Akademik kariyerim ağır bastı. Bilerek ve isteyerek hata yaptım” dedi. Bu sözler sonrasında Duygu, MasterChef Türkiye’den elendi.

masterchef te saskina ceviren olay yarismanin 13645784 8147 o s Habernet

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)