Son Dakika Haberler

MasterChef Serhat’ın burnuna ne oldu?

MasterChef Serhat’ın burnuna ne oldu?
Okunma : Yorum Yap

MasterChef’in yeni bölümünde Serhat’ın burnundaki sargı merak edildi. MasterChef izleyicileri ise MasterChef Serhat’ın burnuna ne oldu? sorgusunu araştırmaya başladı…

MASTERCHEF SERHAT’IN BURNUNA NE OLDU?

MasterChef Serhat Doğramacı’nın burnundaki sargının nedeni kılcal damar çatlaması olduğu için böyle bir işleme gerek duyduğunu belirtti… MasterChef Serhat, “Başka bir sıkıntım yok, sadece nefes almakta zorlanıyorum” dedi. söyledi.

MasterChef Serhat'ın burnuna ne oldu?
MasterChef Serhat’ın burnuna ne oldu?

MASTERCHEF SERHAT KİMDİR, KAÇ YAŞINDA VE NERELİ?

Yarışmacının ana kadroda yer alması ile beraber, ‘2020 Masterchef Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında, nereli ve ne iş yapıyor?’ sorusunun yanıtı yoğun bir şekilde araştırılıyor. Masterchef Serhat’ın hayatı, memleketi, yaşı, Instagram hesabı ve diğer birçok bilgi şu şekilde;

Serhat Doğramacı, 23 yaşında ve mesleği aşçılık. Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor. Yaklaşık 9-10 senedir bu mesleğin içinde olduğunu söyledi. MasterChef’e katılması için geçen sene nişanlısı zorlamış fakat kendisi istememiş ama geçen sezonun yarışmacılarını beğenmediği için bu sezon kendisi katılmak istemiş.

Serhat Doğramacı, MasterChef’in geçen sezon birincisi Cemre ile birlikte ABD Utah’ta birlikte çalıştıklarını ve onun çalışma şeklini beğenmediğini söyledi. Geçen sezondan Alican ve Batuhan dışında beğendiği kimse olmadığını belirtti.

MasterChef’te basit bir şekilde birinci olacağım diyerek iddialı konuşmuştu. Danilo şef, yarışmacıyı ilk sezonda kazanan Uğur Kardaş’a benzetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)