Son Dakika Haberler

MasterChef mavi takım kaptanı kim oldu?

MasterChef mavi takım kaptanı kim oldu?
Okunma : Yorum Yap

MasterChef Türkiye’de 16 kişilik kadroya girmek isteyen yarışmacılar ter dökmeye başladı. Eleme turunu geçerek büyük kadronun içinde yer almak isteyenler en iyi yemeği çıkarmak için yarıştı.  MasterChef mavi takım kaptanı kim oldu?

MASTERCHEF MAVİ TAKIM KAPTANI KİM OLDU?

MasterChef’te tulumba tatlısı yaparak mavi takım kaptanı olan yarışmacı ‘TANYA’ oldu.

Takımda Berk, Emir, Esra, Ebru, Eray, Özgül,Gülşah

MASTERCHEF KIRMIZI TAKIDA KİMLER VAR? 

Serhat, Ayyüce, Barbaros,Uğur, Furkan, Duygu, Sedat

Tanya Kilitkayalı kimdir?

26 yaşında olan Tanya Kilitkayalı, öğretim görevlisi. Yarışmaya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden katılıyor. Yaptığı yemekle üçlü elemelere kalan Kilitkayalı Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ) Turizm Fakültesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü mezunu. Tanya Kilitkayalı, çocukluğundan beri annesiyle beraber Kilitkaya Köyü’nde bir aile işletmesinde yöresel tatları hazırlıyor.

İLK 16’YA GİREN YARIŞMACILAR

→Serhat
→Duygu
→Özgül
→Emir
→Ayyüce
→Sedat
→Esra
→Furkan
→Barbaros
→Tanya  ( İlk kaptan oldu )
→Berk
→Eray
→Uğur
→Celal
→Gülşah
→Ebru

SERHAT DOĞRAMACI KİMDİR?

Yarışmaya İstanbul’dan katılan Serhat Doğramacı, 23 yaşında ve aşçı. Yarışmaya nişanlısının da desteğiyle katılan yarışmacı, MasterChef’in 2019 sezonu birincisi Cemre Uyanık’ı tanıdığını, ABD’de birlikte çalıştıklarını ancak onun çalışma şeklini beğenmediğini, Alican ve Batuhan’ı desteklediğini belirtti. Yaklaşık 9-10 senedir bu mesleğin içinde olduğunu belirten genç yarışmacı, “çok basit bir şekilde MasterChef şampiyonu olacağının altını çizerek jüri üyelerini şaşırtmıştı.

MasterChef’e kendi seçimi olan tavada mühürlenmiş levrek, ızgara pancar, krema sosu ile katılan Serhat Doğramacı, üç jüri üyesinden de geçer not alarak düeollalara kalmaya hak kazandı.

MASTERCHEF EMEL KİMDİR?

MasterChef’te yarışan Emel Günoğlu, yarışmaya Düzce’den katıldı. Emel Günoğlu aslen Artvin Hopa’lıdır.

MasterChef Emel, turizm ve organizasyon işleri ile uğraşıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)