Son Dakika Haberler

Levent Oran kimdir? Levent Oran öldü mü?

Levent Oran kimdir? Levent Oran öldü mü?
Okunma : Yorum Yap

Levent Oran kimdir? Levent Oran öldü mü? 90 yılların oyuncusu Levent Oran kalp ameliyatı oldu. Yoğun bakımda olan oyuncu, fal bakarak geçimini sağlıyordu.

LEVENT ORAN KİMDİR?

90’lı yıllarda yaptığı çıkışlarla büyük tepki çeken Levent Oran yoğun bakımda…

Instagram adresinden yakın arkadaşı Levent Oran’ın sağlık durumuyla ilgili bilgi veren şarkıcı Onur Akay, Oran’ın kalp ameliyatı olduğunu ve 5 gündür yoğun bakımda olduğunu duyurdu.

LEVENT ORAN ÖLDÜ MÜ?

Ayrıca Oran için takipçilerinden dua isteyen Akay, “18 Eylül’de fenalaşarak, hastaneye kaldırılan sevgili arkadaşımız Levent Oran’a, hemen anjiyo yapıldı ve acil olarak kalp ameliyatına alındı. 5 gündür yoğun bakımdan çıkamayan arkadaşımız için dualarınızı bekliyorum.” ifadelerini kullanarak, Oran’ın hastanede çekilmiş fotoğrafını da paylaştı.

Leven Oran, bir dönem televizyonda katıldığı ‘A Takımı’ adlı programda kadınlara yönelik “Kadın kaşınıyorsa döveceksin” gibi sözleriyle büyük tepki çekmişti.

FAL BAKARAK GEÇİNİYOR

Son dönemde özel tiyatrolarda rol alarak ve fal bakarak geçinen Levent Oran, 1960 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Gençlik yıllarında tiyatroya ilgi duyan Oran, geçimini bir süre bankacılıktan kazandı.

İçindeki şöhret aşkı onu, bazı programlara para karşılığı seyirci toplayan kişilerle tanışmasına vesile oldu ve ve katıldığı programlarda yaptığı ses getirecek yorumlarla da kendisini ön plana çıkarmayı başardı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)