Son Dakika Haberler

KPSS sonuçları 2020 ne zaman açıklanacak? KPSS lisans sonuçları

KPSS sonuçları 2020 ne zaman açıklanacak? KPSS lisans sonuçları
Okunma : Yorum Yap

Geçtiğimiz ayda KPSS Lisans sınavına girenler sonuçların açıklanması için sabırsızlanıyor. Peki KPSS sonuçları 2020 ne zaman açıklanacak? KPSS sonuçları adayların erişimine ne zaman, saat kaçta açılacak?

KPSS SONUÇLARI 2020 NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

ÖSYM’nin sonuç sayfasında yer alan bilgiye göre, KPSS-2020/13 Karayolları Genel Müdürlüğünün Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçları açıklandı. KPSS lisans sonuçlarının açıklanıp, açıklanmadığını aşağıdaki link üzerinden sorgulayabilirsiniz.

KPSS sonuçları tarihi, ÖSYM’nin sınav takviminde yer alan bilgiye göre 22 Ekim 2020 tarihinde açıklanacak.

KPSS-2020/13 Karayolları Genel Müdürlüğünün Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

07 – 12 Ekim 2020 tarihleri arasında tercihleri alınan KPSS-2020/13 Karayolları Genel Müdürlüğünün sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır.

Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 20 Ekim 2020 tarihinde 10.00’dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile erişebilirler.

Yerleştirme sonuçlarına ilişkin sayısal bilgiler Ek’te sunulmuştur.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

KPSS SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

KPSS lisans sonuçları son dakika değişikliği olmazsa yarın erişime açılacak. Fakat KPSS sonuçlarının saat kaçta açıklanacağı net olarak bilinmiyor. Aşağıdaki link üzerinden ÖSYM’nin sonuç sayfasını anlık olarak takip edebilirsiniz.

ÖSYM SONUÇ SAYFASI İÇİM TIKLAYINIZ

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)