Son Dakika Haberler

Konuşanlar bilet fiyatı ne kadar? Konuşanlar’a bilet nereden alınır?

Konuşanlar bilet fiyatı ne kadar? Konuşanlar’a bilet nereden alınır?
Okunma : 1 Yorum

Youtube’da son dönemlerde oldukça fazla izlenen ve izlenme sayısı her geçen gün artan Konuşanlar programı sosyal medyada da etkisini giderek büyütüyor. İzleyici olarak gitmek isteyen çoğu kişi bilet fiyatını merak ediyor. Peki Konuşanlar bilet fiyatı ne kadar? Konuşanlar’a bilet nereden alınır?

KONUŞANLAR’A BİLET NEREDEN ALINIR?

Konuşanlar bilet fiyatı ne kadar? Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programına seyirci olarak katılmak için Biletix’in https://www.biletix.com/anasayfa/TURKIYE/tr internet adresine giriş yapmanız gerekiyor. Bilet almak için tıklayınız

Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programı içni bir tarih belirtilmişse, oradan biletinizi online ödeme yöntemiyle alabilirsiniz.

Önemli not: Hasan Can Kaya’nın ‘Konuşanlar’ programına Biletix şubelerinden bilet almak biraz zor olabilir. Formatı çok tutulan Konuşanlar programı biletleri çıkar çıkmaz tükeniyor.

hasan can kaya

 DİKKAT! Hasan Can Kaya, stand up gösterileri de sergiliyor. Konuşanlar ile stand up gösterileri farklı. Bazı kullanıcılar, stand up gösterilerini ‘Konuşanlar’ programı zannederek, bilet alıyor. Özellikle buna dikkat edilmesi gerektiği belirtiliyor.

BİLET FİYATLARI NE KADAR?

Konuşanlar bilet fiyatı ne kadar? Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programı için belirlenen bilet fiyatları değişiklik gösterebiliyor.  Ancak ortalama 130 TL’den başlayıp, kategorisine göre 200 TL gibi bir rakama kadar ulaştığı görülüyor.

HASAN CAN KAYA KİMDİR?

Hasan Can Kaya doğum tarihi : 16 Aralık 1989

Memleketi neresi : Malatya

Hasan Can Kaya Güngören’de doğup yine aynı ilçede çocukluğunu geçirmiştir. Çocukluğunda komikliği nedeniyle sürekli fırça yiyen Hasan Can Kaya lisede de aynı şekilde komik şakalar yapmıştır ve arkadaşları tarafından epey komik bulunmuştur.

Bu bağlamda mesleğini tiyatro, komedyenlik alanında ilerletmek istemiştir. Kendi yazdığı hikayeleri ve senaryoları film yapmak isteyen Hasan Can Kaya bir süre senaristlik yaptı. Bu sektörde yaşadığı mobbing ve engellerden dolayı mesleğine bir süre ara vererek farklı bir işe yöneldi.

“1 Erkek 1 Kadın” dizisinde senaristlik yaparken, senaryo grubundaki arkadaşların da desteği ile stand up yapmaya karar verdi.Leman Kültür Beşiktaş’ta düzenli olarak stand up yapmaya başladı. Gösterisine başlarda çok az kişi geliyorken, yavaş yavaş kulaktan kulağa artmaya ve tamamen dolmaya başladı.

En son, haftada dört gün stand up yapıyordu. Bu şekilde seyircilerden aldığı aşırı olumlu geri dönüşlerin verdiği cesaretle komedyenliğe odaklandı. Ocak 2020’de ekranlardaki İlk kişisel projesi olan “Konuşanlar Talk Show”un çekimlerine başladı. 12 Mayıs 2020’de Youtube’da sıfır abone ile 1. Bölümü yayınlanan program, kulaktan kulağa yayılarak kısa sürede patladI ve daha üçüncü ayında 10 milyon izlenmeyi aştı.

Halen daha Konuşanlar programını çeken Hasan Can Kaya ilerde farklı stand up konsetpiyle seyircilerin karşısına çıkmak istiyor. Dönem dönem açık hava tiyatrolarında stand up gösterisi de yapan Hasan Can Kaya bu alanda geleceğin yıldız isimlerinden olacağı düşünülmektedir.

YORUMLAR (1)

  1. Hasan Can Kaya kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? » Habernett – Habernett diyorki:

    […] istediği ve hikayenin güzelliğine göre çarpı işareti aldığı bir gösteridir. Konuşanlar isimli programda sosyal medyada adından sıkça bahsediliyor. Peki Hasan Can Kaya kimdir? Hasan […]