Son Dakika Haberler

Koç Dolunayının Burçlara Etkisi | Diplomasi Şart

Koç Dolunayının Burçlara Etkisi | Diplomasi Şart
Okunma : Yorum Yap

Koç Dolunayının Burçlara Etkisi neler olacak? Hangi burçlar etki altında işte haberimizde. 20 Ekim saat 17.56’da Koç burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunay etkisi +/- 15 gün kadar sürecektir.

KOÇ DOLUNAYININ BURÇLARA ETKİSİ 

  • Koç Burçları

Bu dolunay Koç burçlarını doğrudan etkileyecek. Koç burcu öncü bir burç olduğu için, ortaklaşa yaptığınız işlerde, özel ilişkilerinizde, iletişim halinde olduğunuz kişilerle olan iletişim şeklinize ve ifade tarzınıza dikkat etmelisiniz. Dolunay zamanları her şey ortaya çıkar, tüm duygular, tüm bilgiler gün yüzüne çıkar. Dolayısı ile sizde bu dolunayda bilmediğiniz şeyleri öğrenip, duygu patlaması yaşayabilir, isyan etme, öfkelenme gibi bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken şey, “öfkeyle kalkan zararla oturur” mottosuna hakim olmak. Sağlık açısından ise boyun ve kafa bölgenize dikkat etmelisiniz. Fıtık, ağrı, tutulma, vertigo gibi sağlık durumları meydana gelebilir.

  • Boğa Burçları

iş kariyer alanınızda hareketlilik başlıyor. Beklediğiniz bir iş teklifi ya da projeniz varsa bunlarla alakalı haberler gündeminizde. Bu dönemde uykusuzluk, baş ağrısı, stres yaşayabilirsiniz. Hayatınızın düzeni bozulabilir. Sizden gizlenmiş gerçeklerle yüzleşebilirsiniz.

  • İkizler

Dolunay sizlerin 11. evinde gerçekleşiyor. Arkadaş çevrenizle alakalı ya da bağlı olduğunuz bir grup, dernek varsa bunlara alakalı problemler yaşayabilirsiniz.

  • Yengeç

Bu dönemde ailenizle kariyeriniz arasında kalabilirsiniz. Kariyerinize yönelmekten ailenize az zaman ayırdığınızı fark edebilirsiniz. Bu yüzden aile içinde tepkiler sizlere yönelebilir.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)