Son Dakika Haberler

Karşıt burçlar | Burçların zıt burçları hangileri?

Karşıt burçlar | Burçların zıt burçları hangileri?
Okunma : Yorum Yap

Zıt kutuplar daima birbirini çeker. Sizlerde burcunuz zıt burcunu öğrenmek ister misiniz? Herhangi biriyle karşılaştığınızda ya da tanıştığınız da ona karşı ifade edemediğiniz duygular karşıt burcunuz olmasından kaynaklanabilir. İşte Karşıt burçlar

BURÇLARIN KARŞIT – ZIT BURÇLARI

KOÇ-TERAZİ: Koçun sorun yaratan uzlaşmaz tarafını sadece uyumlu ve sakin bir Terazi törpüleyebilir. Benzer şekilde herhangi bir konuda kararsızlıktan çatlayan Terazinin imdadına da kararlı ve kendinden emin yapısıyla bir Koç yetişir.

BOĞA–AKREP: Güzelliğin peşindeki Boğaların kriterlerini ancak bir Akrep doğası karşılayabilir. Akreplerin güven sorunlarını aşabilmesi için de karşısında Boğa gibi sahiplenici ve güven duyulan bir karakter olması gerekir

İKİZLER–YAY: Yayların abartıya kaçan yanlarını ya da patavatsızlıklarını göğüsleyebilecek belki de tek burç İkizler. Haliyle bir türlü tutturamadıkları denge arayışlarında iki burcun kesinlikle birbirlerine ihtiyacı var.

YENGEÇ–OĞLAK: Bir tarafta düşmanına bile kıyamayan biri var öteki yanda kimsenin gözünün yaşına bakmayan biri. İşin aslı her iki davranışın da biraz olsun törpülenmesi gerekli. Oğlağa ihtiyacı olan duygusallığı, Yengece ise gerçekçiliği kazandıracak bir ilişki, tezatın uyumuna dair en net örneklerden biri!

ASLAN–KOVA: Aslanlar sıcaklığıyla en soğuk kalpteki buzları bile yavaşça eritir, Kovalar mantığıyla tüm sorunların üstesinden gelir. Ne kadar kusursuz görünmeye çalışırlarsa çalışsınlar içten içe farkında oldukları eksikleri birliktelikleriyle giderilir.

BAŞAK–BALIK: Başaklar huzur bulabilmek için duygusallığa, Balıklar ayaklarını yere basabilmek için gerçekçiliğe ihtiyaç duyar. Tam da bu yüzden, ne kadar zıt karakterlere sahip olsalar da birbirlerine gereksinimleri var.

ASLAN BURCU LOGO

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)