Son Dakika Haberler

Karayip korsanları siyah incinin laneti yorumları

Karayip korsanları siyah incinin laneti yorumları
Okunma : Yorum Yap

Karayip korsanları siyah incinin laneti filminin yorumları, Karayip korsanları siyah incinin laneti  filminin konusu evde vakit geçirmek isteyenler film araştırmasına giriyor. Yorumlara ve İMDB puanına göre film seçen izleyiciler için Karayip korsanları siyah incinin laneti filminin gerçek izleyicisi yorumlarını paylaştı. İşte Karayip korsanları siyah incinin laneti filminin konusu ve Karayip korsanları siyah incinin laneti filminin yorumları.

Orjinal ad:PIRATES OF THE CARİBBEN THE CURSE OF THE BLACK PEARL

Yapım yılı:2003

Tür: Fantastik macera gerilim

Süre: 143 dk

Imdb: 8.0

Yönetmen: Gore Verbinski

Oyuncular: Johnny Depp, Orlando Bloom, Keira Knightley, Geoffrey Rush

KARAYİP KORSANLARI SİYAH İNCİNİN LANETİ FİLM KONUSU VE YORUMLARI

Tarihte kötü söhretleriyle ile hatırlanan korsanlara karşı olan düşünceniz bu filmi izledikten sonra biraz değişebilir. Haşarı kaptan Jack Sparrow ( Johnny Depp) Eski zamanın İngilteresinde esir durumdadır. Tam da bu sırada aynı adada bulunduğu valinin kızı Elizabeth Swann da Bulunan büyülü bir madalyon mesajını kara inciye iletmiştir. Bu hazine yüzünden lanetlenen kara inci mürettebatı ölümsüz korsanlar adaya saldırır.

Akıl almaz olaylar silsilesi böylece başlar. Muzip karakter jack sparrow Bir şekilde kurtulur ve hakkı olan kara inciyi ister. Adadan ayrılan korsanlar madalyonla birlikte valinin kızını da alırlar. Ona aşık olan Demirci will turner (Orlando Bloom)’da Filme dâhil olur. Jack kara inciyi will ise Elizabeth’i kurtarmak ister. Zorunlu birliktelikle başlayan bu macera da bir an olsun yerinizden kalkamayacaksınız.

Johnny Depp oyunculuğuyla yine büyülüyor bu tarz farklı karakterleri mükemmel oynayan Johnny Depp en büyük performansını ortaya koyuyor. Mizah ve aksiyonun muhteşem buluşması filmin gişe hasılatıyla da Başarısını gösteriyor. Heyecanla izleyeceğiz Serinin ilk filmi bizleri etkilemeyi başarıyor. Yan karakterlerin de iyi performansları bizleri fantastik bir yolculuğa çıkarıyor. Jack’in İçinde bulunduğu olaylardan sakarlığıyla bile sıyrılması bizleri çok eğlendiriyor ailecek izleyebileceğiniz Karayip Korsanları gerçekten özel bir film. Şimdiden iyi seyirler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)