Son Dakika Haberler

Kara Cuma ne zaman 2021

Kara Cuma ne zaman 2021
Okunma : Yorum Yap

Kara Cuma ne zaman 2021? 2021 yılının Kasım ayında gerçekleşecek olan Black Friday (Kara Cuma) indirimleri 9-12 Kasım tarihleri arasında başlayacak.

KARA CUMA NE ZAMAN?

2021 yılının Kasım ayında gerçekleşecek olan Black Friday (Kara Cuma) indirimleri 9-12 Kasım tarihleri arasında Trendyol alışveriş sitesinde başlayacak.

TRENDYOL İNDİRİMLERİ NE ZAMAN OLACAK?

Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi Trendyol her yıl Kasım ayında büyük indirimler düzenliyor. Amerika’da ve Avrupa’da Black Friday adıyla düzenlenen Kara Cuma etkinlikleri kapsamında Trendyol üzerinden binlerce üründe indirimli satışlar gerçekleşiyor.

TRENDYOL 2021 KASIM İNDİRİMİ NE ZAMAN?

Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi olan Trendyol, Kasım ayına özel indirimli satışları için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Trendyol Süper İndirim günleri adıyla 9-12 Kasım tarihleri arasında binlerce üründe indirimli satışlarla hizmet verecek.

HANGİ ÜRÜNLERDE İNDİRİM OLACAK?

Black Friday (Kara Cuma) indirimleri kapsamında belirlenen tarihlerde, Beyaz eşya, Cep telefonu, Televizyon, Bilgisayar, Tablet, Kamera, Klima, Laptop, Kahve Makinası, Tost Makinası, Traş Makinası, Saç Krutma makinası, Süpürge, Ütü, Blender seti, Fırın, ev eşyaları ve giyem tekstil gibi bir çok ürünlerde indirimler uygulanacak.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)