Son Dakika Haberler

Juno 1.evde ne anlama gelir?

Juno 1.evde ne anlama gelir?
Okunma : Yorum Yap

Juno 1.evde ne anlama gelir? Juno Astroloji’de eş ve evlilik temasıyla bağlantılıdır. Evleneceğimiz kişide hangi özellikleri aradığımızı gösterir. Uyum ve karmik bağ açısından da önemli ipuçları gösterir.

JUNO 1.EVDE NE ANLAMA GELİR? 💓

Juno 1.evde, Örneğin haritanızdaki Juno terazi burcunda ve 9.evde olsun. Terazi burcundaki bir juno sizin karşı taraftan neler beklediğinizi ve neler istediğinizi gösterir. Terazi kavgadan uzaktır, adil, uyumlu, uzlaşmacı bir burçtur. Bu kişi evliliğinde uzlaşmacı, duyarlı ve ılımlı tavır gösteren, eşitliğe önem veren kişi ile evlenmek istediğini gösterir. Ya da hayatına girecek olan kişi bu etkilere sahip bir kişi diyebiliriz. 9.evde olması da sosyal medyadan, tatil yerlerinde, yabancı bir ülkede, üniversite hayatında karşılaşabileceğini gösterir.

Yorumu daha geniş tutarsak da kişinin karşılaşacağı kişi yabancı biri olabilir, çünkü 9.ev yay burcunun evidir ve yabancıları anlatır. Yabancı biri olmasa dahi partnerle arada kültürel bir farkın olabileceğini söyleyebiliriz. Tüm bunlar bu ihtimalleri bize verebilir. 

Juno 1.evde kişi severek , aşık olarak evlilik yapar. Hayatına aldığı kişiyi merkezine koyar.  Örneğin akrep burcunda ve 1.evde olan Juno, gizemli ve sezgileri güçlü, ketum kişiyi gösterirken, olumsuz açılarda ise kişi, zorba, kuşkucu ve kıskanç, baskıcı kişileri mıknatıs gibi çekebilir.

juno s Habernet

Burçların cinsel fantezileri yazımı okumak isterseniz aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz

Burçların cinsel fantezileri

 

 

 Astrologgamzesucuu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)