Son Dakika Haberler

Johnny Depp’in davasında olaylar bitmek bilmiyor! Amber Heard Sosyopat çıktı

Johnny Depp’in davasında olaylar bitmek bilmiyor! Amber Heard Sosyopat çıktı
Okunma : Yorum Yap

Amber Heard’a şiddet uyguladığı iddialarıyla gündeme gelen Johnny Depp davasında gergin bir duruşma son buldu. Duruşmaların beşinci gününde aktörün tanıkları dinlendi.

Neredeyse 16 yıldır Depp’le çalışan, aktörün yakın korumalarından Malcolm Connolly, Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı) filminin çekimleri için Avustralya’da bulundukları sırada yaşanan bir olayı anlattı.

GÖRGÜ TANIKLARINDAN ŞOKE EDEN BİLGİLER

Connolly’nin ifadesine göre, 2015 martında meydana gelen olayda koruma ekibinin şefi, kendisini arayarak acilen aktörle eski eşi Amber Heard’ün kaldığı eve gelmesini ve “patronu” oradan uzaklaştırmasını istedi. Koruma, içeri girdiğinde kavga devam ediyordu. Karıkoca birbirine sürekli bağırıyordu.

Connolly, Depp’i alıp arabaya yerleştirdi, o sırada aktör “Parmağımı kesti. Elime votka şişesiyle vurdu,” dedi.

Koruma Connolly, mahkemeye “Parmağını gördüm, gerçekten kötüydü,” dedi.

Connoly’nin anlatımına göre Depp, ona “Amber yüzümde sigara söndürdü,” de demişti o sırada. Connolly, duruşmada yara izini gördüğünü belirtti.

Amber Heard’de ise herhangi bir yara veya boğuşmayaya dair bir iz yoktu. Connolly, aktrisin yanlarına gelip kocası Depp’e “Böyle basıp gidecek misin? Seni lanet olasıca korkak,” diye bağırdığını söyledi.

Malcolm Connolly, Johnny Depp’in Amber Heard’e saldırdığını hiçbir zaman görmediğini belirtip ifadesini şu sözlerle tamamladı: “Bir erkeğin kadına saldırmasına asla izin vermem. Bunu hoşgörmem. Bu sizin patronunuz da olsa, Papa da olsa benim için değişmez.”

“AMBER HEARD TAM BİR SOSYOPATTI”

Duruşmada Depp lehine tanıklık eden bir diğer isim de yıllarca aktörün kişisel asistanı olan Stephen Deuters’dı. Deuters, yazılı ifadesinde Amber Heard’ün eşini şuçlayan şiddet iddialarını duyduğunda şaşkına döndüğünü vurguluyor. Depp’le Heard’ün boşanmasıyla rahatladığını belirten Deuters, aktrisi sosyopat ve amaçları için her şeyi göze alabilecek sorunlu biri olarak tanımlıyor.

Deuters da Depp’in asla Heard’e saldırdığını veya ona vurduğunu görmediğini söylüyor ifadesinde.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)