Son Dakika Haberler

Johnny Depp davayı kaybetti! Amber Heard evde parti verdi

Johnny Depp davayı kaybetti! Amber Heard evde parti verdi
Okunma : Yorum Yap

Yıldız oyuncu Johnny Depp, eski eşi Amber Heard’e şiddet uyguladığı iddiasını gündeme taşıyan The Sun’a açtığı iftira davasını kaybetti. Amber ise bu haberin ardından arkadaşlarıyla kutlama yaptı.

Oyuncu Johnny Depp, kendisi hakkında eski eşi Amber Heard’e şiddet uyguladığı iddiasını gündeme taşıyan The Sun gazetesine açtığı iftira davasını kaybetti.

1 2 s Habernet

Dava boyunca Deep eski eşi hakkında aldatma, üçlü ilişki ve başkasıyla seks iddialarını ortaya atmıştı. Heard ise mahkemede pes etmemiş ve ifade vermişti.

2 2 s Habernet

Sütyensiz görüntülenen Heard parti için hazırlık yapıyordu. Başarılı oyunca şampanya şeklindeki balonla zafere adeta kadeh kaldırdı.

3 2 s Habernet

NE OLMUŞTU?

Depp, eşi Amber Heard ile 15 ay süren evliliğini 2016’DA noktaladı. Bu süreçte çiftin kavga görüntüleri internete sızarken, 30 yaşındaki Heard, Depp’in kendisine şiddet uyguladığını öne sürdü.

Boşanmanın ardından, Depp, eski eşini ‘dövdüğünü’ yazdığı için The Sun’a iftira davası açtı. 57 yaşındaki oyuncunun kendisini çok ağır düzeyde istismar ettiğini söyleyen Heard, “Bazı olaylar o kadar vahimdi ki, kasten ya da kontrolünü kaybedip çizgiyi aşarak beni öldüreceğinden korktum.

Özellikle ilişkimizin son döneminde beni pek çok kez bilhassa öldürmekle tehdit etti” diye konuştu. Depp, ise suçlamaları reddederek asıl şiddet görenin kendisi olduğunu savundu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)