Son Dakika Haberler

İnternet fenomeni Cemile Kaya Caner Çalışır’ın mezarında dertleşti

İnternet fenomeni Cemile Kaya Caner Çalışır’ın mezarında dertleşti
Okunma : Yorum Yap

Caner Çalışır’ın ölümünden sonra en yakın arkadaşları olan Kerimcan Durmaz ve Samet Licina eğlencelerine kısa bir süre sonra sonra devam etti. İnternet fenomeni Cemile Kaya ise Caner Çalışır’ın mezarına giderek hepsini şikayet ettim dedi.

EN SERT TEPKİ ARKADAŞLARINDAN GELDİ

Magazin kulislerinde Cemal Can’ın yakın dostu Caner’in vefatını yarışmanın finalinden 3 gün sonra öğrendiği ve anında mezarına gittiği konuşuluyor. Vefat haberinden sonra Cemal Can’ın büyük bir üzüntü yaşadığı ve 4 gün boyunca evinde çıkmadığı da iddia ediliyor.

Ancak sosyal medyadan gelen olumsuz eleştirilere bir yenisi de Cemal Can ve Caner Çalışır’ın ortak arkadaşları Cemile Kaya’dan geldi.

caner calisirin mezari basinda cemal cana sitem CeO s Habernet

CANER’E CEMAL CAN’I ŞİKAYET ETTİM

Kurban Bayramı’nda Caner’in mezarını ziyaret eden Cemile Kaya bu anları sosyal medya hesabından “Bayramlaştım geldim arkadaşımla. Mekanı, mekanın cennet olsun” notunu ekleyerek paylaştı.

İnternet fenomeni Cemile Kaya paylaştığı fotoğrafa başta Cemal Can olmak üzere tüm arkadaşlarına sitem etti. Kaya, “Kimsesiz değil diyorlar ama kimsesiz gibi bir şeydi. Kimse uğramamış. Vefasız arkadaşların var Caner’im. Allah rahmet eylesin” cümlelerini yazdı.

Mezarlık ziyaretinde Caner’e Cemal Can’ı şikayet ettiğini belirten Kaya, “Caner’e şikayete gittim. Cemal Can’ı bile şikayet ettim. Ona yalan konuştuğunu söyledim. ‘Seni sevmemiş’ dedim. Diğerlerini de şikayet ettim. O da beni dinledi. Bayramlaştık. İsteseydi mezar satın alabilir de. Bir de o beni üzdü her neyse çok üzgünüm moralim bozuk bye” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)