Son Dakika Haberler

Instagram Kılavuz Özelliği nedir?

Instagram Kılavuz Özelliği nedir?
Okunma : 1 Yorum

Instagram Kılavuz Özelliği nedir? Instagram Kılavuz Özelliği ile içerik üreticileri, takipçilerini çeşitli rehberlerle ve önerilerle Instagram’ın profesyonel hale getirecek.

INSTAGRAM KILAVUZ ÖZELLİĞİ NEDİR?

Instagram kılavuz özelliği içerik üreticilerine desteğini vermeye devam ediyor. Kullanıcılar takipçileri için,öneriler hazırlayacak. Bu öneriler alışveriş akışında gözükecek. Yani kısacası içerik üreticileri ön planda olacak.

INSTAGRAM KILAVUZ ÖZELLİĞİ

Kılavuz Reels, IGTV ve etiketlenen gönderiler gibi ayrı bir sekmede olacak. Kılavuz, diret mesaj üzerinden paylaşılabilecek. 

instagram kilavuz s Habernet

INSTAGRAM GUİDES İLE KILAVUZLAR OLUŞTURULACAK

Instagram Guides ya da Instagram Rehberler olarak adlandırabileceğimiz bu özellik, kullanıcıların takipçilerine özel rehberler oluşturmasına ve öneri listesi hazırlamasına izin veriyor. Instagram Guides ile özellikle uygulamadaki içerik üreticileri, takipçileri için bir ürüne, bir yere veya en sevdikleri herhangi bir şeye dair listeler oluşturabiliyor. Takipçiler de kişilerin profil sayfasındaki Guides sekmesine giderek bu listelere, önerilere ya da rehberlere ulaşabiliyor.

ÖNEMLİ INSTAGRAM DM VE INSTAGRAM HİKAYELER DETAYI

Instagram DM üzerinden ve Instagram hikayeleri üzerinden de paylaşılabilecek olan Instagram Guides’leri yani rehberleri böylece takipçilere çok daha rahat bir şekilde ulaşabilecek. Oluşturulan rehberler, Instagram uygulamasındaki Instagram mağazasında da yer alabilecek.

YORUMLAR (1)

  1. Instagram'da dev yenilik! Anahtar kelime özelliği geliyor » Habernett – Habernett diyorki:

    […] Instagram, aranılan kelimeleri gönderide hashtag kullanılmasa bile göstermeye hazırlanıyor. Yani paylaşımlarınıza hashtag eklemeseniz dahi aranılan kelime sizin anahtar kelimeleriniz arasında yer alıyorsa gönderileriniz aramalarda görünebilir. […]