Son Dakika Haberler

Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan ile sevgili mi?

Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan ile sevgili mi?
Okunma : Yorum Yap

Adı sürekli aşk dedikodularına karışan ve iddiaları yalanlamıştı. Güzel oyuncu Hilal Altınbilek’in adı bu kez Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan ile birlikte anıldı. İkili fotoğraflarını paylaştı. 

YENİ BİR AŞK MI?

İkili önceki gün Dalyan’daki The Beach of Momo’daydı. Arkadaşlarının da eşlik ettiği Altınbilek ve Aydoğan, denize birlikte girdi. Bu haberlerin gündeme düşmesinin ardından iki isimden de sosyal medyada paylaşım geldi.

 Birlikte çekilmiş karelerini paylaşan Altınbilek ve Gurur Aydoğan fotoğrafa ise bir yorum ya da açıklama yazmadı.

Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan ile sevgili mi?
Hilal Altınbilek ve Gurur Aydoğan ile sevgili mi?

s Habernet

GURUR AYDOĞAN KİMDİR?

Oya Aydoğan’ın oğlu Gurur Aydoğan, 8 Kasım 1988 yılında İstanbul’da doğdu. Babası Latif Demirbağdır.

Yeditepe Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünden mezun olduktan sonra sektöre ilk olarak yapım tarafında başladı. Çeşitli projelerde yer alan Gurur Aydoğan oyunculuk çalışmalarına Craft Oyunculuk Atölyesi’nde başladı. 2 yıllık eğitim süreci boyunca; İpek Bilgin, Bahar Kerimoğlu, Deniz Erdem, Çağ Çalışkur, Tuğrul Tülek, Can Kılcıoğlu’ndan temel oyunculuk, kamera önü oyunculuk ve ileri oyunculuk eğitimleri aldı. Eric Morris Methodu üzerine çalıştı. Eş zamanlı olarak 35 Buçuk Sanat Evi’nde de; Vahide Perçin, Altan Gördüm, Uğur Demirpehlivan, Ersin Umulu gibi isimlerden temel oyunculuk, kamera önü oyunculuk ve seslendirme eğitimi aldı.

Oyunculuk kariyerine 2014 yılında Fox Tv’de yayınlanan yapımcılığını Avşar Film in yaptığı ‘Not Defteri’ adlı dizide başladı.

YER ALDIĞI DİZİLER

Not Defteri

Sen Benimsin

Kanıt : Ateş Üstünde

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)