Son Dakika Haberler

Hatice Tusu’nun erkek arkadaşı cinayeti itiraf etti

Hatice Tusu’nun erkek arkadaşı cinayeti itiraf etti
Okunma : Yorum Yap

Müge Anlı programına bağlanan üniversite öğrencileri 2 genç annelerinin kayıp olduğunu ve kaçırıldığını söylemişti. Yapılan araştırmalar sonucunda Hatice Tusu’yu öldüren erkek arkadaşı olduğu açıklandı. Gözaltına alınan S.A. herşeyi itiraf etti.

BOĞAZINI SIKTIM, BURNUNDAN KAN GELDİ

Didim’de yaşayan emekli hemşire Hatice Tusu (59) bir süredir kayıptı. Haber alamayan yakınları polise kayıp başvurusunda bulundu. 10 Ekim tarihinde Efeler Mahallesi’ndeki evinden ayrılan ve bir daha haber alınamayan iki çocuk annesi Hatice Tusu’yu bulmak için polis ekipleri çalışma başlattı. Didim İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri bölgedeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı.

Hatice Tusu didim s Habernet

Yapılan incelemede Tusu’nun en son erkek arkadaşı S.A. ile buluştuğunu belirleyen polis, emekli hemşirenin erkek arkadaşını gözaltına aldı. S.A.’nın emniyetteki sorgusunda cinayeti itiraf ettiği, Tusu ile bir süre tartıştıktan sonra kavga ettiklerini ve boğazını sıktığını, burnundan kan gelmesi sonucunda da öldüğünü anladığını ifade ettiği öğrenildi.

Emekli hemşire Tusu’nun erkek arkadaşı tarafından Hisar Mahallesi Sağtur Plajı’na gömüldüğünün öğrenilmesi üzerine bölgede arama yapıldı. Ekipler bölgede yaptıkları çalışmalarda emekli hemşirenin cansız bedenini toprağa gömülü şekilde buldu. Emekli hemşirenin kesin ölüm nedeninin yapılacak olan otopsinin ardından belirleneceği öğrenildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)