Son Dakika Haberler

Hasan Can Kaya kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli?

Hasan Can Kaya kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli?
Okunma : 1 Yorum

Hasan Can Kaya kimdir?  Hasan Can Kaya, ismini son zamanlarda Youtube platformunda yaptığı stand-up gösterisi ile geniş kitlelere ulaştırmayı başarmış genç yeteneklerden birisi.

Hepimizin okul çağlarından aşina olduğu sınıf başkanının  sessizliği sağlamak adına ‘ konuşanları tahtaya yazdığı’ uygulamayı uyarlayarak Stand-up gösterine çevirdiği, güzel hikayesi olan güzel insanları tahta önüne çıkartıp farklı sorularla konuşmalarını ve hikayelerini anlatmalarını istediği ve hikayenin güzelliğine göre çarpı işareti aldığı bir gösteridir. Konuşanlar isimli programda sosyal medyada adından sıkça bahsediliyor. Peki Hasan Can Kaya kimdir? Hasan Can Kaya Kaç yaşında? Hasan Can kaya nereli?

Hasan Can Kaya kimdir?

HASAN CAN KAYA KİMDİR?

Hasan Can Kaya 16 Aralık 1989 yılında İstanbul Güngören’de doğmuştur. Yaptığı şakalar ve hazır cevap olması ile tanınan Hasan Can Kaya, liseye geçtiğinde yaptığı şakaların sonu gelmeyince mesleğini seçerek tiyatro alanında eğitim almaya kara verdi.

Kendi yazdığı hikayeleri ve senaryoları film yapmak isteyen Hasan Can Kaya bir süre senaristlik yaptı. Bu sektörde yaşadığı Mobbing ve engellerden dolayı mesleğine bir süre ara vererek farklı bir işe yöneldi.

HASAN CAN KAYA ASLEN NERELİDİR?

Hasan Can Kaya Aslen Malatyalıdır. 16 Aralık 1989 yılında İstanbul Güngören’de doğmuştur.

Hasan Can Kaya ‘1 kadın 1 erkek’ dizisinde senaristlik yaparken dizi ekibinin de desteği ile Leman Kültür Beşiktaş’ta gösteri yapmaya başladı. Kısa sürede izleyici sayısında önemli derecede artış sağlayan Hasan Can Kaya’nın ünü kulaktan kulağa yayılmaya başladı.

Gösterisine katılanların genel olarak sosyal statüsü yüksek veya öğrenci olmaları gösterilerin enerjisini oldukça etkiliyor. Seyircilerden aldığı güzel geri dönüşler sayesinde senaristliği bırak Hasan Can Kaya şuanda Youtube platformu üzerinde ‘Konuşanlar’ adında bir gösteri düzenlemektedir.

hasan can2 s Habernet

Hasan Can 5 s Habernet

KONUŞANLAR BİLET FİYATI NE KADAR?

Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programına seyirci olarak katılmak için Biletix’in https://www.biletix.com/anasayfa/TURKIYE/tr internet adresine giriş yapmanız gerekiyor. Bilet almak için tıklayınız

Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programı içni bir tarih belirtilmişse, oradan biletinizi online ödeme yöntemiyle alabilirsiniz.

Önemli not: Hasan Can Kaya’nın ‘Konuşanlar’ programına Biletix şubelerinden bilet almak biraz zor olabilir. Formatı çok tutulan Konuşanlar programı biletleri çıkar çıkmaz tükeniyor.

Hasan Can 4 s Habernet

hasan can 3 s Habernet

YORUMLAR (1)

  1. Konuşanlar bilet fiyatı ne kadar? Konuşanlar'a bilet nereden alınır? » Habernett – Habernett diyorki:

    […] bilet fiyatı ne kadar? Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programına seyirci olarak katılmak için Biletix’in […]