Son Dakika Haberler

Haritada Ay 7.evde Ne Anlama Geliyor?

Haritada Ay 7.evde Ne Anlama Geliyor?
Okunma : 1 Yorum

Haritada Ay 7.evde Ne Anlama Geliyor? Kişinin doğum haritasındaki gezegenlerin konumu her zaman merak konusu olmuştur.

HARİTADA AY 7. EVDE

Haritada Ay 7.evde ise kişi mutluluğu ilişkilerinde arayabilir. Ay yengeç burcunun ve Boğa burcunun gezegeni olduğu için burçlar bu konumda ise etkisi daha çoktur. Evlenmek, ortak iş kurmak, ilişki için güçlü bir istekleri olur. Kişi, karşısındaki kişi ile duygusal bağ kurma, duygusal destek verme ihtiyacı hisseder. Yalnız kalmaktan korkabilir. İlişkiyi sıcak bir yuva gibi görür. Eş seçiminde ailesinin etkileri olabilir. Bu kişinin eşi duygusal, korumacı, yumuşak huylu, empatik, dürüst bir aşık olabilir. Olumsuz açıdan kişi, aşırı duygusal, hırsı olmayan, çekingen, utangaç, aşırı dramatik, sırları açığa vuran ve çok konuşan biri olabilir.

mavi ay neden olur

HARİTADA MARS 1.EVDE 

Mars haritada 1.evde ise bu aynı zamanda yükselen burcun olduğu konumdur. Kişi kendini ön planda tutan, inatçı, kavgacı, enerjik. mücadeleci olabilir. Genel anlamda sabırsız yapıları ile bilinir. Sabırsız tavırları yüzünden kaza ile karşılaşmaları an meselesidir. Eğer haritada Mars zorlu bir açıda ise kişinin yüzünde ya da baş bölgesinde yaralar ve yanıklar oluşabilir. Ateşli hastalıklar geçirir, kaslarla ilgili problemleri olabilir. Yine kişi başkalarına uyum sağlamakta zorlanabilir. Mars burada kendi evinde olduğu için kendi özelliklerini ortaya koyar. Liderlik yeteneği, inisiyatif alma, cesaret ve atılganlık yüksektir. Bu yerleşim kişiye fiziksel güç verebileceği gibi kazalar kapısını da aralar.

HARİTADA VENÜS 1.EVDE

Venüs haritada 1.evde ise bu aynı zamanda yükselen burcun olduğu konumdur. Venüs; aşk, sevgi, güzellik, estetik, sosyal ve ikili ilişkiler ile bağlantılıdır. Venüs güçlü olduğu bir burçta ise bu özellikleri kişiye daha çok etki eder. Venüs’ün yönettiği burç: Terazi, boğa ve balık burcudur. Kişi, sosyal paylaşımları, güzel giysileri, sosyal aktiviteleri sever. Aynı zamanda müziğe ve sanata yeteneklidir. Dışa dönük ve sosyaldir. Eğer zor açı almışsa kişi burada bencil, zora gelemeyen, kıskanmaya meyilli, sadakatsiz, masraflı yapıda olabilir. Yine kişi zührevi hastalıklar ile boğuşabilir. tat alma, böbrekler ile ilgili sağlık sorunları yaşayabilir.

mars

HARİTADA GÜNEŞ 1.EVDE

Güneş haritada 1.evde ise bu aynı zamanda yükselen burcun olduğu konumdur. Güneş haritada 1.evde olduğu zaman Koç burcunun özelliklerini gösterebilir. Çünkü Güneş burcu Koç burcunu ve Aslan burcunun yöneticisidir. Dolayısıyla güneş burcu burada kişiye güven verir. Kişi burada kendini yaratıcı bir şekilde ifade edebilir. Özgüven sahibidir. Beden yapısı genellikle güçlü ve sağlıklıdır. Liderlik kabiliyetleri yüksek olduğu gibi insanları yönetmek hoşlarına gider. Çalışkan kişilerdir. Güneş haritada olumsuz açılar almış ise kişi egoist, bencil, kibirli, despot, özel olduğunu zanneden, özgüvensiz, iradesiz olabilir.

Dip Not: Doğru sonuçlar elde etmek için kişinin haritasındaki tüm detaylara odaklanmak gerekir.

YORUMLAR (1)

  1. İpek Filiz Yazıcı Doğum Haritası | İpek Filiz Yazıcı'nın Harita Yorumu » Habernett – Habernett diyorki:

    […] Ay burcu boğa. Ay burcu boğa olan kişiler huzur arayışı içindedir. İlişkilerinde huzur ve […]