Son Dakika Haberler

Halsey’in sevgilisi Alev Aydın kimdir? Alev Aydın ne iş yapıyor?

Halsey’in sevgilisi Alev Aydın kimdir? Alev Aydın ne iş yapıyor?
Okunma : Yorum Yap

Halsey’in sevgilisi Alev Aydın kimdir? Alev Aydın ne iş yapıyor? Dünyaca ünlü şarkıcı Haley’in Alev Aydın’dan hamile olduğu ortaya çıktı.

Alev Aydın Kimdir?

Alev Aydın kimdir: Senaryo yazarı Alev Aydın, Small Shots (2017), Controller and HipMen: Los Angeles (2017 filmlerinin senaristi olarak biliniyor.

Halsey ile 2019 yılından bu yana birlikte olduğu belirtilen Aydın, çocukluk döneminde Suudi Arabistan, New York, Antalya ve bulunduğunu Instagram gönderilerinde paylaşmıştı. Hayatını Amerika’da sürdürüren ünlü senarist, Cruel Hearts, Lonely Boy, Mother Hen gibi filmlere de imzasını atmıştı.

alev aydin s Habernet

Halsey kimdir: Ashley Nicolette Frangipane 29 Eylül 1994, Edison, New Jersey’de dünyaya geldi. Sahne adı olarak hem doğup büyüdüğü yer olan eyaletinde ismini hem de isminin anagramı olan Halsey’i kullanır. Şarkı yazmaya 17 yaşında başlamıştır. 2014’te Astralwerks adlı müzik şirketi ile bir anlaşma imzalayıp ilk EP’si olan Room 93’ü çıkardı. İlk albümü olan Badlands’da Room 93’ü takip ederek 2015 yılında piyasaya sürüldü.

Halsey, New Jersey’de Ashley Frangipane adıyla doğmuş ve yetişmiştir. Anne tarafından İtalyan, Macar, İrlandalı ve baba tarafından Afrika-Amerika kökenlidir. 14 yaşında akustik gitara geçmeden keman, viyola ve viyolonsel çaldı.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)