Son Dakika Haberler

Haftalık Burç Yorumları 25-31 Mayıs 2020

Haftalık Burç Yorumları 25-31 Mayıs 2020
Okunma : Yorum Yap

Günlük burç yorumlarını merak eden ve burç severler için 18-25 mayıs 2020 burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimizde mevcuttur. İşte 18-25 mayıs haftalık burç yorumu…

HAFTALIK BURÇ YORUMU 18-25 MAYIS

Sevgili Koçlar;

İletişim kuvvetli olduğu güzel bir haftaya giriyorsunuz sevgili koçlar.Ruhsal olarak sana iyi gelen bu döngü sayesinde farklı bir enerji akışına girebilirsiniz.

İlişkiler,teknoloji,meraklı olduğun konular,arkadaşların gibi konular bu haftadan itibaren düzene girebilir.

Bu hafta hızlı,hareketli ve dış ortamlardan alacağınız bir sürü haber olabilir. Eğitimi devam eden bir koç burcu iseniz güzel haberler alacağınız bir haftaya giriş yapıyoruz.Merkür’ün yengeç burcuna girmesi ev ve aile hayatınızda önemli değişikler yaşamanıza neden olabilir.

Ay’ın Boğa burcundaki seyahati finansal konuları ön plana çıkaracaktır. Akşam saatlerinde sürpriz bir harcama yapmak durumunda kalabilir veya beklenmedik bir yerden kazanç elde edebilirsiniz.

Pazartesi günü akşam saatlerine doğru bir takım haberler alabilir ve yerinizde duymak istemeyebilirsiniz. Duygularınızla hareket etmekten kaçının.

Şunlara dikkat et;

 • Aşk konularında huzursuz bir hafta seni bekleyebilir.
 • Sağlığına dikkat et
 • İş ortamında meydana gelecek olan huzursuzluklara karşı sakin ol
 • Duygularınla hareket etmekten kaçın

Sevgili Boğa;

Karasızlıklar ile boğuşacağınız bir haftaya giriş yapmaktasınız sevgili boğa burçları. Birçok plan yapmış olabilirsiniz geçtiğimiz dönemde toplum önünde, insanlar içinde işinizde ve ailevi konularda bu planı uygulamanın zamanı gelmiş bulunuyor ama nasıl yapmanız gerektiğine karşı bir planınız yok.

Önümüzdeki dönemde tabii ki birden fazla işle uğraşmak da söz konusu olabilir, tamamen kariyer iş ve aile odaklı olacaksınız bu alanlarda başlatmak istediğiniz bir takım işleriniz varsa yeni haftanın girişi ile hayata  geçirmeniz mümkün görünüyor.Merkür’ün Yengeç burcuna girmesi ile aşk hayatınızda kalbiniz boş ise arkadaş çevrenizden gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz.Eğer kalbiniz dolu ise sevgilinize alınganlıklar yapabilirsiniz.

Şunlara dikkat et;

 • Aile içinde sağlık konularında dikkatli olunması gerekiyor.
 • Para Konularına dikkat etmelisiniz
 • Aşk hayatında alınganlık yapmaktan kaçının

Sevgili ikizler;

Tempolu ve bir o kadar da tatlı tempoların yaşanacağı bir haftaya giriş yapıyoruz sevgili ikizler burcu. Bu enerjinin kaynağının nereden geldiği sizi biraz şaşırtabilir ama size çok güzel gelecek bir enerji olacak bu. Yeni insanlarla tanışabilir, yeni yerler keşfedebilir, bilgi dağarcığınızı genişletebilir, çok istediğiniz bir eğitime başlayabilir, bol bol kitap, dergi okuyabilir, internet üzerinde gezinebilir sosyal ağlarınızı genişletebilirsiniz. Reklam, tanıtım, pazarlama, satış, telekomünikasyon alanlarında başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz. Evden çalışan ikizler burcu ise internet üzerinden fazla alışveriş yapma konusunda kendinizi firenlemelisiniz.

Aynı zamanda işlerinizle ilgili ve kariyerinizle ilgili planladığınız her şey yoluna girecek ikizler burcu hareketli ve enerjik bir burçtur kimseden bir şey almaya Alışık olmayan bir burçtur daima veren taraftır.

28 mayıs’ta merkür’ün yengeç burcuna geçişi sizleri olumlu yönde etkilecektir.

Şunlara dikkat et;

 •  Arkadaşlarınızla iletişim ve ilişkilerinizde Adil olun
 •  Parasal iş ve beklentilerinize sakin ol
 •  Aşkta kendinize güvenin
 • Aile içi tartışmalarda itidalli olun

Sevgili Yengeç;

28 Mayıs’ta artık yepyeni bir hayatın yepyeni bir düzenin yaşanacağı zamanlara giriyoruz sevgili yengeç burcu merkür’ün yengeç burcuna geçişi ile güzel gelişimlerin olacağı bir haftaya giriş yapıyoruz.Artık yazın girişiyle beraber hanenize ve ruh halinize güneş doğacak.Haftaya güzel haberlerle ve yeni umutlarla başlayacaksınız.Geçtiğimiz haftalarda hayatınızda olan bir takım değişiklikler durumları abartmanıza ve bu durumların sizi mutsuz etmesine izin veriyordunuz.Merkür’ün yengeç burcuna geçişi ile daha sistematik davranacaksınız duygusal düşünceden arınıp mantık içersin de hareket edeceğiniz bir haftaya giriş yapmış oluyoruz.

Örnek olarak sizler alışkanlıklarınıza çok bağlı insanlarsınız. Eğer karşı taraf sizi alışkanlıklarınızdan vazgeçirecek duruma getirmişse bu durum sizi oldukça yıpratmış demektir. Çünkü yengeç kadını ya da erkeği alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçemez…Artık yeni bir döneme başlıyorsunuz ve hayat resmen sizi ödüllendirecek…Bir yerden kaybettiğinizi başka alanlarda kazanmaya başlayınca ‘Neden daha önce başlamadım’ diye kendinize serzenişte bulunabilirsiniz.Bu dönemde kendinize uğraşacak hobiler bulmanızda fayda var.

Şunlara dikkat et;

 • Yaşadıklarınız sizi yormasın
 • Her konuda ektiğinizi biçeceksiniz
 • Aşkta Asla geçmişte yaşamayın

Sevgili Aslan;

Yoğun geçen ve sizleri yoran bir haftayı geride bırakmış oluyoruz sevgili aslan burçları.Yeni hafta ile daha enerjik ve olumlu hissedeceksiniz kendinizi.Göremediğiniz her türlü gerçeği, bilinmezlik içerisinde olan her türlü fitne, fesat, sinsilik içeren olaylarla yüzleşeceksiniz. Ancak geçtiğimiz hafta güneşin ikizler burcuna geçişi olan ikileme düştüğünüz konularda kafanız netleşiyor daha verimli zaman geçiriyorsunuz.

28 Mayıs’ta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişiyle biraz duygularınızla hareket edeceksiniz. Geçmişe dönüp bazı pişmanlıklar yaşama olasılığınız yüksek ancak olayları çok büyütmezseniz güzel bir süreç sizleri bekliyor olacak. Güvensizlik bilinmezlik ve belirsizlik durumları varsa kafalarındaki soru işaretlerinin hepsi, delil aramaya kalmadan önlerine gelecek.

Şunlara dikkat et;

 • Düşünce ve Duygu olarak güvensizlik yaşayabilirsiniz
 • Maddi işlerinize sahip çıkın
 • Artık hayatımızın kontrolünün elinizde olduğunu fark edin
 • Aşk ve ilişkilerde ya da kariyerde birtakım pürüzler var

Sevgili Başak;

Geçmişi bırakıp geleceği konsantre olmaya yöneleceksiniz. Enerjik ve hareketli olacaksınız  sevdiklerinizle bir arada olmaktan keyif alacaksınız…25 Mayıs haftasında enerjinizi yüksek tutmak için elinizden geleni yapacaksınız .Bayramın verdiği rahatlıkla ailenizle sevdiklerinizle güzel vakitler geçirebilirsiniz.Bayram dönüşü işleriniz biraz yoğun olabilir.

28 Mayıs’ta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişiyle iletişiminiz kuvvetleniyor hatta kendinizden fazlasıyla söz ettiriyorsunuz.
İçsel ve ruhsal olarak aydınlanma haftasındasınız. Aşk hayatında ufak tefek pürüzler olabilir aşk durumları yaşayanlar da böyle kıskançlıklar tartışmalar olabilir fakat çok büyütmeye gayret edin.

Şunlara dikkat et;

 • Bütün işlerde başarılı olacağınızı siz de biliyorsunuz
 • Düşüncelerinizden net ve huzurlu olun
 •  Aşkta sizi yoran gerilimlerden kaçının

Sevgili Terazi;

Güzel destekler alacağınız bir haftaya girmiş bulunuyoruz sevgili terazi burçları.Alacağınız haberlerle mutlu oluyor ve isminizden söz ettirmeye başlıyorsunuz.Ayrıca 28 Mayıs’ta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişiyle güzel iş teklifleri, haberler alabilirsiniz. Fakat acele karar vermemenizde fayda var. Hafta ortasında Aslan burcuna geçecek olan Ay ile birlikte sosyal ilişkilerinizde ön plana çıkma fırsatı yakalayacaksınız.Aşk hayatınızda biraz problemler yaşayabilirsiniz ama abartmadan sakin kalmaya bakın.

Şunlara dikkat et;

 • Lütfen iletişim ve ilişkilerinizde samimi olun
 • Aşk hayatınızda gerginlikten uzak durun
 • Sağlığınızla ilgili gereksiz korku ve kuruntular yapmayın

Sevgili Akrep;

Ekonomik anlamda rahatlayacağınız, kariyerinizde yükselişe geçeceğiniz bir haftaya giriyorsunuz sevgili Akrep burçları. İşlerinizi hallederken birtakım pürüzler olabilir fakat zor da olsa güzel bir yola ilerliyorsunuz .Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözlerinizle ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik etmek isteyeceksiniz. Ancak bunu hayata geçirmeniz kolay olmayacak. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. İşlerine kolaylıklar gelecek, işsiz olanlar ise yeni işler bulacak.

Çalıştıkları işte ya da sahip oldukları düzen de sıkıntı yaşayanlar sıkıntılarında çözüme kavuşacak. Bekar olanlar, yıldırım hızıyla ile büyük aşklara başlayacak.

Şunlara dikkat et;

 • Eşinizle yaşanan tüm sorunları çözmenin huzurunu taşıyacaksınız
 • Parasal istek ve beklentilerinizi sevineceğiniz haberler alacaksınız
 • Sağlığınız huzurunuz yerinde olacak.

Sevgili Yay;

28 Mayıs’ta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi sizleri para konularında etkiliyor. Uzun süredir kapatamadığınız borçları kapatabilir, en azından borcunuzu azaltabilirsiniz. Kafanıza taktığınız iş sorunlarınız varsa onlar yoluna girecek, maddi açıdan da rahatlayacaksınız. Aileden gelen ortak işler de bazı ayrımlara gireceksiniz.

İş değiştirme gibi durumunuz var ise, olumsuz gözükse dahi sizin için son derece olumlu olacaktır.
Bakış açınız daima olumlu olsun.Yay burcu heyecan verici bir beraberliğe adım atma olasılığınız yüksek.

Şunlara dikkat et;

 • Kafanızı rahatlatmak Sizin için çok önemli
 • Maddi işleriniz yoluna giriyor
 • Aşkta huzurun tadını çıkaracaksınız

Sevgili Oğlak;

Balık burcundaki Mars’ın Boğa burcundaki değişimin mimarı Uranüs ile kurduğu olumlu etkileşim, kalp gözünüzün güçlenmesine neden olup, çevrenize titreşimi yüksek pozitif enerjiyi yaymanızı sağlar.  Hayatınızda artık kötü ve negatif insanları barındırmayacaksınız. Kederli ve üzüntüyü bırakıp sizi üzen insanlara hoş çakal diyeceksiniz.Ancak para konusunda biraz sıkıntıya düşebilirsiniz. Parasal konularda gecikmeler yaşanabilir. O nedenle bu aralar fazla harcama yapmayın.

İlişkisi olmayan oğlaklar yeni aşka ve yeni ilişkiye başlayacak, onlar için bu adeta bir tutulma olacak.
Bu başlangıçlar sizin hayatınızın başlangıçları olacak.

Şunlara dikkat et;

 • Her konuda kazalara dikkat edin
 • Çevrenizdeki insanların gerçek yüzlerini göreceksiniz
 • Maddi istek ve beklentilerinizi de asla kararsızlık yaşamayın

Sevgili Kova;

28 Mayıs’ta Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi kariyerde güçlendiriyor. Özellikle iş ile alakalı konularda bağlantılarınızla güzel projelere adım atabilirsiniz. İletişim ve ilişkilerimizde gergin tavırlar sergilemeyin, hafta boyunca sağduyulu düşünmeye çalışın zor gelen her işi gücünüz ile birlikte kucaklayacaksınız.. Yeni biri ile tanışabilirsiniz, tanıyacağınız bu kişinin iç güzelliğine ve karakterine önem verin, maddiyat durumuna değil! Yen yıla şansınızla birlikte gireceksiniz. İş olanaklarınız artacak.

Bu arada annenize daha çok vakit ayırmak onun ihtiyaçlarını karşılamak için elinizden gelenin en iyisini yapacağınıza dar en ufak bir şüpheniz olmasın. Çalışma arkadaşlarınızla eski günleri yad etmek için bu hafta bol bol vakit bulabilirsiniz.

Şunlara dikkat et;

 • İlişkinizde gergin tavırlar sergilemeyin
 • Sağ duyulu düşünmeye çalışın
 • İş olanaklarınızı değerlendirin

Sevgili Balık;

Özellikle hafta ortalarından itibaren iletişim gezegeni Merkür’ün Yengeç burcuna geçişiyle partnerinizle konuşulmayan meseleleri ele alıyor ve bağlarınızı güçlendiriyorsunuz. Sağduyulu düşünmeye çalışın zor gelen her işi başarmak sizi güçlü kılacak.

Aşk hayatınızda çıkarsız ve olgun davranın.Bu hafta hayatınıza dokunan herkese karşı aşırı hassas, sevecen ve fedakar olabilirsiniz. Bu herkeste olmayan meziyetlerinizi hak edenlere sunmalı, karşılıksız sevginin gerçek anlamını kavrayanları hayatınızda tutmalısınız.

Bekar olanlar ve ilişki yaşayanlar arkadaşlarına karşı ön yargılı olmasın. Tanışacağınız yeni kişilere kalbinizi kaptırmayın.

Şunlara dikkat et;

 • Planlı yaşa
 • Arkadaş çevrene karşı ön yargılı olma
 • Hırsızlıklara kaşı açık olduğun bir dönemdesin
 • Aşk hayatınızda olgun davranın
 • Maddi konularda dikkatli olun

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)