Son Dakika Haberler

Haftalık Burç Yorumları 18-25 Şubat 2020

Haftalık Burç Yorumları 18-25 Şubat 2020
Okunma : Yorum Yap

Günlük burç yorumlarını merak eden ve burç severler için 18-25 mayıs 2020 burcunuz ile ilgili tüm merak ettikleriniz, içeriğimizde mevcuttur. İşte 18-25 mayıs haftalık burç yorumu…

HAFTALIK BURÇ YORUMU 18-25 ŞUBAT

Sevgili Koçlar;

Güneş 20 mayıs’ta dönüşüyor ve hava burcunda nüfus buluyor.Ruhsal olarak sana iyi gelen bu döngü sayesinde farklı bir enerji akışına girebilirsiniz.

İlişkiler,teknoloji,meraklı olduğun konular,arkadaşların gibi konular bu haftadan itibarek düzene girebilir.

Bu hafta hızlı,hareketli ve dış ortamlardan alacağınız bir sürü haber olabilir. Bu alacağınız haberler işlerinizde bağlantılı olabilir ve bu bağlantıdan kaynaklı olarak hırslı taraflarınızı ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz.

Ay’ın Boğa burcundaki seyahati finansal konuları ön plana çıkaracaktır. Akşam saatlerinde sürpriz bir harcama yapmak durumunda kalabilir veya beklenmedik bir yerden kazanç elde edebilirsiniz.

Pazartesi günü akşam saatlerine doğru bir takım haberler alabilir ve yerinizde duymak istemeyebilirsiniz. Dış ortamlara çıkabilirsiniz yeni insanlarla bir araya gelebilirsiniz değişik düşüncelerin konuşmaların fikirlerin insanların peşinden gidebilirsiniz.

Şunlara dikkat et;

 • Aşk konularında huzursuz bir hafta seni bekleyebilir.
 • Sağlığına dikkat et
 • İş ortamında meydana gelecek olan huzursuzluklara karşı sakin ol

Sevgili Boğa;

Güneşin Kova burcuna geçmesi ile beraber kariyeriniz içinde her alanda kimliğinizi ortaya koymaya başlayacaksınız. Birçok plan yapmış olabilirsiniz geçtiğimiz dönemde toplum önünde, insanlar içinde işinizde ve ailevi konularda bu planı uygulamanın zamanı gelmiş bulunuyor.

Önümüzdeki dönemde tabii ki birden fazla işle uğraşmak da söz konusu olabilir, tamamen kariyer iş ve aile odaklı olacaksınız bu alanlarda başlatmak istediğiniz bir takım işleriniz varsa yeni adımlar atmak istiyorsanız işte cumartesi günü oluşacak ‘Yeniay’ ile beraber bu adımlarınızı kolaylıkla hayatınıza geçirmeniz mümkün görünüyor. Kariyer değişikliği ve önemli konularda projeleri hayata geçirebilirsiniz. Eğer kalbiniz boş ise arkadaş çevrenizden gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Şunlara dikkat et;

 • Bulunacağınız ortamda çok sinirli olmamaya gayret edin
 • Aile içinde sağlık konularında dikkatli olunması gerekiyor.
 • Sağlığınıza dikkat edin

Sevgili ikizler;

Bu hafta beklenti içinde oldukları Geciken para konuları karamsar bakmaması gerekiyor bunda da bir hayır demesi gerekiyor beklemeye kabul etmeleri gerekiyor. Buna dikkat ederlerse Ondan sonra zaten yarım kalan gecikmiş Tamamlanmamış maddi ve parasal konularda her şey istedikleri sonuca ve netliğe ulaşacak.Yeni insanlarla tanışabilir, yeni yerler keşfedebilir, bilgi dağarcığınızı genişletebilir, çok istediğiniz bir eğitime başlayabilir, bol bol kitap, dergi okuyabilir, internet üzerinde gezinebilir sosyal ağlarınızı genişletebilirsiniz. Reklam, tanıtım, pazarlama, satış, telekomünikasyon alanlarında başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz. Kurslara katılmak, güzel konuşma ve diksiyon dersleri almak, kısacası iletişim alanında geliştirici eğitimlere katılmak için ideal bir süreçtir.

Aynı zamanda işlerinizle ilgili ve kariyerinizle ilgili planladığınız her şey yoluna girecek ikizler burcu hareketli ve enerjik bir burçtur kimseden bir şey almaya Alışık olmayan bir burçtur daima veren taraftır

Şunlara dikkat et;

 •  Arkadaşlarınızla iletişim ve ilişkilerinizde Adil olun
 •  Parasal iş ve beklentilerinize sakin ol
 •  Aşkta kendinize güvenin

Sevgili Yengeç;

20 Mayıs,artık yazın girişiyle beraber hanenize ve ruh halinize güneş doğacak.Haftaya güzel haberlerle ve yeni umutlarla başlayacaksınız.Sağlık,ilişki,korkuların,kendine ayırdığın zaman konularında artık düzene girmeye başladığınız haftaya girmiş oluyorsunuz.

Siz yengeçler 2019’da hayal kırıklıkları yaşadınız. Birçok yengeç boşandı, birçok yengeç aşk hayatlarında kırıldı, haksızlığa uğradı… 2019’un son aylarına doğru öyle bir dönüşüm zamanına girdiniz ki yeni yıl ile birlikte uğruna gözyaşı döktüğünüz kaybetmemek için çabaladığını adam içinde kadın içinde, boşa emek sarf etmişim boşa kendimi yormuşum diyeceksiniz… Örnek olarak sizler alışkanlıklarınıza çok bağlı insanlarsınız. Eğer karşı taraf sizi alışkanlıklarınızdan vazgeçirecek duruma getirmişse bu durum sizi oldukça yıpratmış demektir. Çünkü yengeç kadını ya da erkeği alışkanlıklarından kolay kolay vazgeçemez… Yeni yıl ile birlikte geçmişiniz bitiyor! Artık yeni bir döneme başlıyorsunuz ve hayat resmen sizi ödüllendirecek…

Şunlara dikkat et;

 • Yaşadıklarınız sizi yormasın
 • Her konuda ektiğinizi biçeceksiniz
 • Aşkta Asla geçmişte yaşama yayın ama

Sevgili Aslan;

Perşembe günü meydana gelen oğlak burcundaki güneş tutulması, aslanların sevdiği insanlardan ayrılıyormuş gibi bir moda sürükleyebilir. Yani arkadaşının karanlık bir yüzünü görecek ya da aşık olduğu bir kadının onun arkasından çevirdiği işleri görecek. Göremediğiniz her türlü gerçeği, bilinmezlik içerisinde olan her türlü fitne, fesat, sinsilik içeren olaylarla yüzleşeceksiniz.

Evli aslanların ilişkilerinde bir çıkmaz bir geçimsizlik bir uyumsuzluk yok ise, hiçbir şey onları endişelendirmesin. Güvensizlik bilinmezlik ve belirsizlik durumları varsa kafalarındaki soru işaretlerinin hepsi, delil aramaya kalmadan önlerine gelecek.

Şunlara dikkat et;

 • Düşünce ve Duygu olarak güvensizlik yaşayabilirsiniz
 • Maddi işlerinize sahip çıkın
 • Artık hayatımızın kontrolünün elinizde olduğunu fark edin

Sevgili Başak;

Geçmişi bırakıp geleceği konsantre olmaya yöneleceksiniz. Enerjik ve hareketli olacaksınız  sevdiklerinizle bir arada olmaktan keyif alacaksınız… Verimsiz bir şeyin düşünce, duygu olarak da yaşamsal alan olarak da hayatınızda olmasına asla müsaade etmeyeceksiniz
içsel ve ruhsal olarak aydınlanma haftasındasınız. Aşk hayatında ufak tefek pürüzler olabilir aşk durumları yaşayanlar da böyle kıskançlıklar tartışmalar olabilir fakat çok büyütmeye gayret edin.

Şunlara dikkat et;

 • Bütün işlerde başarılı olacağınızı siz de biliyorsunuz
 • düşüncelerinizden net ve huzurlu olun
 •  Aşkta sizi yoran gerilimlerden kaçının

Sevgili Terazi;

Bu hafta terazilerin köklü değişim haftası. Fakat güzellikleri yaşamak konusunda değil yaşanmışlıklar üzerinde, ilişki olabilir aşk konuları olabilir. Özellikle teraziler kandırıldıklarıyla teraziler göremediğini görecek görmezden geldikleri ile yüzleşecek arkasından dönen bütün işleri öğrenecek ve sonrasında hayatla hesaplaşmaları başlayacak çalışan bir Teraziyi sen işini kaybedebilirsin param çalınabilir mal kaybı yaşayabilirsin

Şunlara dikkat et;

 • Lütfen iletişim ve ilişkilerinizde samimi olun
 • Aşk hayatınızda anı yaşamaya özen gösterin
 • Sağlığınızla ilgili gereksiz korku ve kuruntular yapmayın

Sevgili Akrep;

İşsiz bir akrep burcu insanıysanız ve borçlarla mücadele ediyorsanız, maddi konuda yıprandıysanız eğer, yardım bekleyenler yardımlarını alacak, desteğe ihtiyacı olanlar destek görecek. İşlerine kolaylıklar gelecek, işsiz olanlar ise yeni işler bulacak.

Çalıştıkları işte ya da sahip oldukları düzen de sıkıntı yaşayanlar sıkıntılarında çözüme kavuşacak. Bekar olanlar, yıldırım hızıyla ile büyük aşklara başlayacak.

Şunlara dikkat et;

 • Eşinizle yaşanan tüm sorunları çözmenin huzurunu taşıyacaksınız
 • Parasal istek ve beklentilerinizi sevineceğiniz haberler alacaksınız
 • Sağlığınız huzurunuz yerinde olacak.

Sevgili Yay;

Kafanıza taktığınız iş sorunlarınız varsa onlar yoluna girecek, maddi açıdan da rahatlayacaksınız. Aileden gelen ortak işler de bazı ayrımlara gireceksiniz. Eğer zaten ortak işler yaptıysanız ortaklıklarınız son bulacak.

Kurduğunuzda kuracağınız ortaklıklar şer gibi gözükse de aslında sizin için en hayırlısı o olacak. İş değiştirme gibi durumunuz var ise, olumsuz gözükse dahi sizin için son derece olumlu olacaktır.
Bakış açınız daima olumlu olsun.

Şunlara dikkat et;

 • Kafanızı rahatlatmak Sizin için çok önemli
 • Maddi işleriniz yoluna giriyor
 • Aşkta huzurun tadını çıkaracaksınız

Sevgili Oğlak;

Hayatınızda artık kötü ve negatif insanları barındırmayacaksınız. Kederli ve üzüntüyü bırakıp sizi üzen insanlara hoşçakal diyeceksiniz.

İlişkisi olmayan oğlaklar yeni aşka ve yeni ilişkiye başlayacak, onlar için bu adeta bir tutulma olacak.
Bu başlangıçlar sizin hayatınızın başlangıçları olacak.

Şunlara dikkat et;

 • Her konuda kazalara dikkat edin
 • Çevrenizdeki insanların gerçek yüzlerini göreceksiniz
 • Maddi istek ve beklentilerinizi de asla kararsızlık yaşamayın

Sevgili Kova;

İletişim ve ilişkilerimizde gergin tavırlar sergilemeyin, hafta boyunca sağduyulu düşünmeye çalışın zor gelen her işi gücünüz ile birlikte kucaklayacaksınız.. Yeni biri ile tanışabilirsiniz, tanıyacağınız bu kişinin iç güzelliğine ve karakterine önem verin, maddiyat durumuna değil! Yen yıla şansınızla birlikte gireceksiniz. İş olanaklarınız artacak.

Şunlara dikkat et;

 • İlişkinizde gergin tavırlar sergilemeyin
 • Sağ duyulu düşünmeye çalışın
 • İş olanaklarınızı değerlendirin

Sevgili Balık;

Sağduyulu düşünmeye çalışın zor gelen her işi başarmak sizi güçlü kılacak. Aşk hayatınızda çıkarsız ve olgun davranın. Evli olan balıklar bu enerjinin bozulmaması için eşlerinizden ayrı planlar yapmasınlar. Bekar olanlar ve ilişki yaşayanlar arkadaşlarına karşı ön yargılı olmasın. Tanışacağınız yeni kişilere kalbinizi kaptırmayın.

Şunlara dikkat et;

 • Planlı yaşa
 • Arkadaş çevrene karşı ön yargılı olma
 • Hırsızlıklara kaşı açık olduğun bir dönemdesin

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)