Son Dakika Haberler

Günlük burç yorumları aşk, iş, para | Başak burcu günlük burç yorumları

Günlük burç yorumları aşk, iş, para | Başak burcu günlük burç yorumları
Okunma : Yorum Yap

Burçseverler günlük burç yorumlarını okumadan işe başlamıyor. Başak burcunun aşk iş para konuları ne alemde? İstediği anlaşmayı alabilecek mi? Aşk konusunda yüzü gülecek mi? İşte Günlük burç yorumları aşk, iş, para… Başak burcu günlük burç yorumları

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI AŞK İŞ PARA… BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Haftaya yeni günle başlarken yanılsamalarınızla yüzleşmeniz gereken durumlar oluşabilir. Uzak alanlardan alacağınız haber ya da destek sizi farklı alanlara yönlendirebilir. Daha gerçekçi bir şekilde ilerlemeniz gerektiğini anlayacağınız bir dolunay sizi bekliyor.

Perşembe günü oluşan Merkür Satürn üçgeni planlarınızı daha güçlü ortaya koymanıza yardımcı olacak. Kararlı ve disiplinli ilerlemenizi sağlayacak. Cuma günü sosyal alanda bulunan kişilerle olan ilişkilerinize ve finans konularınıza dikkat etmeniz gereken durumlar oluşabilir. İleriye yönelik ödeme planlarınızda dengesizlik söz konusu olabilir. Arkadaşlarınızla maddi konularda oluşacak ters durumlar gündeminizi meşgul edebilir.

Cumartesi günü Merkür’ün Terazi burcuna geçmesiyle beraber maddi konularda hareketli bir süreç başlayacak. Yeni fikirler maddi kazancı desteklemeye yönelik etkiyi yaratacağı gibi, yeni kazanç yollarına yönelik atılımlar oluşabilir.
Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçiş yapıyor.

İçsel olarak biraz kendinize çekileceğiniz bir süreç olabilir. Bu süreçte bazı gizli olaylar açığa çıkabilir. Yalnızsanız daha çok gizli ilişkilere yönleneceğiniz etkiler oluşabilir. Ruhsal anlamda kendinizi iyileştireceğiniz desteği de bulacağınız etki oluşacaktır.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)