Son Dakika Haberler

Gümüş fiyatları ne kadar? Kapalıçarşı canlı gümüş fiyatları! (19 Ağustos 2020 Çarşamba)

Gümüş fiyatları ne kadar? Kapalıçarşı canlı gümüş fiyatları! (19 Ağustos 2020 Çarşamba)
Okunma : Yorum Yap

Gümüş fiyatlarındaki yükseliş yatırımcıların dikkatini çekmeye başladı. Peki  Gümüş fiyatları ne kadar? Kapalıçarşı canlı gümüş fiyatları! (19 Ağustos 2020 Çarşamba)

GÜMÜŞ FİYATLARI NE KADAR? 19 AĞUSTOS ÇARŞAMBA

Gümüş fiyatları ne kadar oldu? (19 Ağustos 2020 güncel gümüş fiyatları)

Altındaki sert dalgalanma ile birlikte gümüş fiyatları da hareketlendi. Yeni yatırım aracı olarak vatandaşların kullanmaya başladığı gümüş fiyatları 19 Ağustos’ta da merak ediliyor. Kapalıçarşı’da gümüş fiyatları son durum nedir araştırmasını yapan vatandaşlar, Emtia piyasasında neler olacağını merak ediyor. Emtia piyasasında dün gümüşün gramının kapanış fiyatı 6,523 lira olmuştu. 

GÜMÜŞE NASIL YATIRIM YAPILIR? İŞTE SEÇENEKLERİ!

Gram gümüş satış fiyatı bugün güne 6,62 liradan dikey seviyede başladı. Gram gümüş alış fiyatı da güne dikey yönde başlayarak 6,61 liradan işlem görüyor.

GÜMÜŞ ALIŞ FİYATI : 6.527

GÜMÜŞ SATIŞ FİYATI : 6.5355

KAPALIÇARŞI CANLI GÜMÜŞ FİYATLARI

Gümüş fiyatları düşer mi, gümüşe yatırım yapılır mı?

Koronavirüsün ardından dünyada ekonominin normale dönmesi için yapılan çalışmalar olumlu sonuç verdi. Gümüş fiyatlarının olumlu etkilenmesinde; AB’nin kurtarma programları, koronavirüs salgınının ardından gelen olumlu iyileşmeler, normalleşme talebinin artması ve emtia fiyatlarının üretim maliyetine yakın olmasıyla taleplerin artışı gümüş fiyatlarını olumlu yönden etkiledi.

Bu dönemde gümüşe yatırım yapmak isteyen vatandaşlar gümüş fiyatları yükselir mi ya da gümüş fiyatları düşer mi araştırmaları yapmaya başladı. Analistlerin yaptığı açıklamaya göre gümüş geçtiğimiz ay Temmuz ayında yatırımcısına %33,1 kazandırarak kar elde etti. Analistler gümüşü son dönemlerde güvenilir liman olarak tanımlamaya başladı. Bu dönemde gümüşe yatırım yapmak tehlikeli mi sorusunu soran vatandaşlar için mynet finans’ta günlük olarak, gümüş fiyatlarını paylaşmaya devam edeceğiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)