Son Dakika Haberler

Gülbin Vardar’dan Yeliz Yeşilmen’e zehir zemberek sözler

Gülbin Vardar’dan Yeliz Yeşilmen’e zehir zemberek sözler
Okunma : Yorum Yap

Ali Uğur Akbaş’ın eski eşi olan Gülbin Vardar, “Yuvamı Yeliz Yeşilmen yıktı” diyerek  Yeliz Yeşilmen hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Gülbin Vardar telefon bağlantısında şu açıklamalarda bulundu ,“Ben de şiddet gördüm, benim mutlu bir evliliğim vardı ben bir sene boyunca mücadele ettim. Ceyhun Başaran benim arkadaşım 3 çocuk babasıydı. Ceyhun ile beraberken benim eşimle birliktelik yaşıyor.  Adam felaket durumdaydı.” sözleri ile dikkat çekti.

YELİZ YEŞİLMEN BENİM YUVAMI BOZDU

“Yeliz Yeşilmen benim yuvamı bozdu.  2 çocuğum var birisi var Amerika’da şuan. Diğeri 18 yaşında tabiki de işte o dönemlerde ben evliydim küçük kızım 6 aylıktı.  Zeki Alasya’nın Çengelköy’de villası vardı bunlar bir dönem orada yaşamaya başladı. Bende polisle birlikte gittim.

Kocamı almaya gittim ben görüntülerde hepsi var…  Annesi babası vardı hatta babasına dedim ki eşimi ver bana çocuklarım perişan bana dedi ki bana ne senin çocuklarından dedi. Bu kadar vicdansızlar ki anlatamam ben böyle aile böyle kadın görmedim. Beni çocuğum tuttu o yüzden şuan ben burada konuşuyorum..” dedi.

YELİZ YEŞİLMEN İKİ SENE ÇOCUĞUM GÖSTERMEDİ

“Ben iki sene boyunca çocuğumu görmedim. Bana nispet yaptı. Çocuğumu babasını görmesi için gönderdim sonra geri alamadım hasret kaldım çocuğuma… Ben çocuklarıma aşık bir kadınım evlenmedim. Kimseyi almadım hayatıma, hala ailemle yaşıyorum. Çocuklarımın üzerine başka aşk tanımıyorum. Çocuğumun resmine bakıp konuştum iki sene boyunca.  Herkesle haber gönderdim çocuğumu bıraksın diye.” dedi.

KKK s Habernet

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)