Son Dakika Haberler

Gülbin Vardar ve Yeliz Yeşilmen arasındaki çekişme alevlendi

Gülbin Vardar ve Yeliz Yeşilmen arasındaki çekişme alevlendi
Okunma : Yorum Yap

Yıllardır sustuğunu ama artık konuşmak istediğini söyleyen Gülbin Vardar, Yeliz Yeşilmen Hakkında Söylemezsem Olmaz programında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Çocuğunu kendisine göstermediğini ve evliliğini Yeliz Yeşilmen’in bozduğunu söyleyen Gülbin Vardar açıklamaları ile duyanları şaşırttı.

MAFYASIN SEN, YELİZ YEŞİLMEN BİR MAFYA

“Ben iki sene boyunca çocuğumu görmedim. Bana nispet yaptı. Çocuğumu babasını görmesi için gönderdim sonra geri alamadım hasret kaldım çocuğuma… Ben çocuklarıma aşık bir kadınım evlenmedim. Kimseyi almadım hayatıma, hala ailemle yaşıyorum. Çocuklarımın üzerine başka aşk tanımıyorum. Çocuğumun resmine bakıp konuştum iki sene boyunca.  Herkesle haber gönderdim çocuğumu bıraksın diye.” dedi.

Gülbin Vardar ve Yeliz Yeşilmen  Gülbin Vardar ve Yeliz Yeşilmen

YELİZ YEŞİLMEN BENİM YUVAMI BOZDU

“Yeliz Yeşilmen benim yuvamı bozdu.  2 çocuğum var birisi var Amerika’da şuan. Diğeri 18 yaşında tabiki de işte o dönemlerde ben evliydim küçük kızım 6 aylıktı.  Zeki Alasya’nın Çengelköy’de villası vardı bunlar bir dönem orada yaşamaya başladı. Bende polisle birlikte gittim.

Kocamı almaya gittim ben görüntülerde hepsi var…  Annesi babası vardı hatta babasına dedim ki eşimi ver bana çocuklarım perişan bana dedi ki bana ne senin çocuklarından dedi. Bu kadar vicdansızlar ki anlatamam ben böyle aile böyle kadın görmedim. Beni çocuğum tuttu o yüzden şuan ben burada konuşuyorum..” dedi.

Gülbin Vardar ve Yeliz Yeşilmen

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)