Son Dakika Haberler

Gelinim Mutfakta Seda Sayan mı sunacak?

Gelinim Mutfakta Seda Sayan mı sunacak?
Okunma : Yorum Yap

Gelinim Mutfakta Seda Sayan mı sunacak? Gelinim Mutfakta programının yeni bölüm fragmanında Seda Sayan’ın olduğu gözlemlendi. Peki bundan sonra programı Seda Sayan mı sunacak? İşte detaylar

GELİNİM MUTFAKTA SEDA SAYAN MI SUNACAK?

Gelinim Mutfakta yeni yıla Seda Sayan ile başlayacak. 3 yıldır hafta içi her gün izleyicileriyle buluşan Gelinim Mutfakta, 2021’in ilk pazartesi günü olan 4 Ocak Pazartesi günü Seda Sayan’ın sunumuyla ekranda olacak. Samimi tavırlarıyla gönüllerde taht kuran Seda Sayan’ın programa da iddialı bir giriş yapacağı belirtildi.

Programın çiçeği burnunda sunucusu Seda Sayan, “Yeniden hayranlarımla buluşacak olmak benim için mutluluk verici. Mutfakta olmak ve yemek yapmak benim için büyük bir tutkuydu. Ve bu konuda mütevazi olamayacağım ama çok iddialıyım” dedi.

Sayan, dağıttıkları ödüllerle de rakiplerinin bulunmadığını belirterek “Her bölümün sonunda çeyrek altın ve her hafta finalinde de 5 altın bilezik dağıtıyoruz. Eli hamarat bütün gelinleri kayınvalideleri ile birlikte Gelinim Mutfakta’ ya bekliyorum. Çıkıp çıkıp gelsinler” diye konuştu.

Gelinim Mutfakta hafta içi her gün saat 13:00’te Kanal D’de!

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)