Son Dakika Haberler

Gelinim Mutfakta Fatih Ürek neden yok? Fatih Ürek neden ayrıldı?

Gelinim Mutfakta Fatih Ürek neden yok? Fatih Ürek neden ayrıldı?
Okunma : Yorum Yap

Dört gelinin birbiri ile yarıştığı ve kayınvalidelerin puan verdiği Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni sezonu merakla bekleniyor. Yeni sezonda Fatih Ürek’in yerini Seda Sayan aldı. Peki Gelinim Gelinim Mutfakta Fatih Ürek neden yok? Fatih Ürek neden ayrıldı?

GELİNİM MUTFAKTA FATİH ÜREK NEDEN YOK?

Gelinim Mutfakta Fatih Ürek neden yok? Gelinim Mutfakta Fatih Ürek neden ayrıldı? soruları program başlamadan merak edildi. Fatih Ürek’in Kanal D ile anlaşamadığı iddiaları ortaya atıldı. Fatih Ürek yerine ise Onur Büyüktopçu programı sunacak. 

Ramazan ayı başlamadan önce yayın dönemine ara veren Gelinim Mutfakta yarışmasının 4.sezon ile ekrana gelmesi bekleniyor. Uzun bir aradan sonra sevenleri ile farklı sürprizlerle buluşacak olan programın yeni kuralları ise şimdiden merak konusu oldu. 

GELİNİM MUTFAKTA FİNAL PUANLARI

22 Mayıs 2020 Gelinim Mutfakta’nın 22 Mayıs 2020’de yayınlanan 530. Bölüm olan sezon finalinde Reyhan-Neslihan Yıldırım, Fatma Şen-Dilek Akıncıoğlu, Hüsniye-Hatice Karabulut ve Çiğdem-Elif Akçam çiftleri “Çikolatalı Armut ve Elma Topları” için yarıştılar!

Gün toplamında kaynanalardan yüksek puanları Hatice Karabulut ve Elif Akçam aldı.

Çeyrek altını ise 14 puanla Hatice Karabulut kazandı.

En düşük puanı alarak Gelinim Mutfakta’dan elenen yarışmacı 42 puan ile Kıymet oldu.

Haftanın en yüksek puanını alıp, 5 altın bileziğin sahibi ise 69 puan ile Elif oldu.

Gelinim Mutfakta yarışmasına başvurmak için tıklayınız

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)