Son Dakika Haberler

Farklı Bayram mesajları 2022 | Kısa Ramazan kutlama mesajları

Farklı Bayram mesajları 2022 | Kısa Ramazan kutlama mesajları
Okunma : Yorum Yap

Bayram mesajları, yaklaşmakta olan ramazan bayramı için gündemde. Ramazan ayı küskünlerin barıştığı aynı sofrada buluştuğu,  sevgi saygı bağlarının kuvvetlendiği aydır. Ne kadar uzak kalsak da sevdiklerimize özel ve anlamlı bayram mesajları göndererek bu burukluğu bir nebze yumuşatabiliriz. İşte Farklı Bayram mesajları 2022. Kısa Ramazan bayramı mesajları.

FARKLI BAYRAM MESAJLARI 2022

*Gönüller yakın olunca musibetler uzak olur,bayramlar daim olur.Gönüllerimizin bir olması dileği ile bayramınız mübarek olsun.

*Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun…

*İnançlarımızın, örf ve adetlerimizin sergilendiği bayramların; ailemiz, dostlarımız ve komşularımız ile olan bağımızı kuvvetlendirmesi,sevdiklerimizle bir arada; sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar geçirmek ümidi ile nice bayramlarımız olsun.

*En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Ramazan Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Farklı Bayram mesajları 2022

Farklı bayram mesajları 2022! Kısa bayram kutlamaları.

*Bin damla serilsin yüreğine, bin mutluluk dolsun gönlüne, bütün hayallerin gerçek olsun, duaların kabul olsun bu bayramda… Ramazan Bayramın mübarek olsun!

*Bayramlar berekettir, umuttur, özlemdir. Yarınlar niyettir ve duaların kabül olsun , sevdiklerin hep seninle olsun Bayramınız Kutlu Olsun.

*Bizi yaratan ALLAH ‘a şükürler Olsun, Bütün Müslümanlara Hayırlı Olsun, Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

*Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, Dua ise Yüce Allah’a gider nur Olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Ramazan Bayramınızı Kutlarım..

KISA RAMAZAN KUTLAMA MESAJLARI

*Kalplerde sevgi olsun, gözlerimiz ışık dolsun. Ramazan Bayramınız kutlu olsun.

*Meleklere her zaman sizinle olsun bu mübarek ayda mübarek bayramınız hayırlı olsun. Ramazan bayramınız kutlu olsun.

*Dualarım sizinle bir daha ki Ramazan Bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile Kurban Bayramımız kutlu olsun.

Farklı Bayram mesajları 2022

*Tasalar sevince, hüzünler neşeye dönüşüyor. En güzel anıları birlikte paylaşabileceğimiz zamanlara..

*Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle, Hayırlı Bayramlar.

*Allahım! Çabamızı karşılıksız bırakma, günahlarımızı bağışla, ibadetimizi en güzel şekilde yerine getirmemizi sağla. Hayırlı Bayramlar.

*Bayramlar, birlik, beraberlik, kardeşlik duygularının güçlendiği; bizi biz yapan değerlerin hatırlandığı en özel günlerdir.Sağlık, sevgi ve huzur dolu nice bayramlar geçirmek dileği ile  Ramazan bayramınız kutlu olsun.

*Sevgi, saygı, barış ve hoşgörünün yoğun olarak yaşandığı bayramlarımızdan biri olan Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Farklı Bayram mesajları 2022

* Her bayramda olduğu gibi bu bayram da dostluğumuzu, sevgimizi, aşımızı, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı en sıcak şekilde sevdiklerimizle paylaşacağız.İyi Bayramlar.

*Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişinde ki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar.

*Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.İyi bayramlar.

*Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram geçirmeniz dileğiyle..İyi bayramlar.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)