Son Dakika Haberler

Erk Acarer videoları, Ümitcan Uygun annesi intiharı

Erk Acarer videoları, Ümitcan Uygun annesi intiharı
Okunma : Yorum Yap

Gelen son dakika bilgisine göre Ümitcan Uygun’un annesi Gülay Uygun kafasına sıkarak intihar etti. Gülay Uygun kimdir? Ümitcan Uygun annesi Gülay Uygun intiharı..

Gülay Uygun intihar mı etti öldürüldü mü?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 2 haftadır işlediği Aleyna Çakır cinayeti gibi şimdi de Gülay Uygun intihar etmesi acaba intihar mı yoksa öldürüldü mü sorularını beraberinde getirdi. Müge Anlı ile Tatlı Sert programın en çok merak edilen konusu olan Aleyna Çakır, sevgilisi Ümitcan Uygun tarafından camdan atılmış ancak tutuklanmayarak salıverilmişti. Müge Anlı şimdi de Gülay Uygun’a ne olduğunu araştıracak.

NELER OLMUŞTU?

3 Haziran’da Ankara’daki evinde ölü olarak bulunan 21 yaşındaki Aleyna Çakır’ın ailesi kızlarının cinayete kurban gittiğini savunuyordu. Kızlarının öldürüldükten sonra intihar süsü verildiğini iddia eden aile şüpheli olarak kızlarının erkek arkadaşı Ümit Can’ı gösteriyordu. Aleyna Çakır’ın komşuları ve arkadaşları da genç kızın sürekli şiddet gördüğünü söyleyip cinayet ihtimali üzerinde durdu. Aleyna Çakır gibi Sosyal Hizmetler yurdunda kalan kızların Ümit Can’ın annesi tarafından gece yaşamına yönlendirildiği iddiası üzerine Bakanlık soruşturma başlattı. Bakanlık soruşturmasının ardından Ümit Can’ın annesi G.U bugün akşam saatlerinde başına tek el silahla ateş etmiş olarak ölü bulundu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)