Son Dakika Haberler

Emily Knight, İç çamaşırlarını satarak 82 bin lira kazanıyor

Amerikalı model, Emily Knight sosyal medyada farklı bir yöntemle ayda 82 bin lira kazanıyor. ABD'li model kullanmış olduğu çamaşırlarını sosyal medyadan satıyor. Bir günlük iç çamaşırlarını 250 dolar, 4 günlük giydiği iç çamaşırını 500 dolar, üzerindeyken mastürbasyon yaptığı iç çamaşırını ise 1000 dolara sattığını dile getirdi.

1 / 5
Emily Knight
Emily Knight
Yıkandığı suyu ve iç çamaşırlarını satarak ayda 82 bin lira kazanıyor
2 / 5
Sattığı iç çamaşırı, küvet suyu ve diğer şeylerin fiyatlarının değiştiğini söyleyen Emily, bir günlük iç çamaşırlarını 250 dolar, 4 günlük giydiği iç çamaşırını 500 dolar, üzerindeyken mastürbasyon yaptığı iç çamaşırını ise 1000 dolara sattığını dile getirdi.
3 / 5
Bu işten para kazanmaya başlayan Los Angeles'dan Californiya'ya kadar bir çok hayranına küvet suyu ve iç çamaşırlarını satan, Emily, bazı hayranlarının isteği üzerine kendilerine, açık selfie, ve kameraya karşı gaz çıkarırken çektiği videolarını da sattığını söyledi.
4 / 5
Instagram'dan oldukça cüretkar poz paylaşan 21 yaşındaki model, bir süre sonra hayranlarından gelen teklifi değerlendirmeye başladı. Emily, her özel anını para karşılığında takipçilerine satmaya başladı.
5 / 5
21 yaşındaki Amerikalı model, Emily Knight sosyal medyayı maddi kazanca dönüştüren isimlerden. Ancak modelin yöntemi oldukça tuhaf.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)