Son Dakika Haberler

Elçin Afacan koronavirüse yakalandı!

Elçin Afacan koronavirüse yakalandı!
Okunma : Yorum Yap

Sen Çal KApımı dizisinin Melo’su Elçin Afacan koronavirüse yakalandı. Covid testi pozitif çıkınca tüm ekibe test yapıldı. Sonuçlar ise negatif çıktı.

COVİD 19 TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Ünlü oyuncu Twitter hesabından geçmiş olsun diyenlere teşekkür açıklamasında bulundu.

Tüm iyi dilekleriniz ve geçmiş olsun mesajlarınız için teşekkür ederim. en kısa zamanda yeniden hayat renklenecek umarım. şükürler olsun

1 3 s Habernet

ELÇİN AFACAN KİMDİR?

1991 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Elçin Afacan, Adı Güzel Güzel Sanatlar Lisesi’nde eğitimini aldıktan sonra, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. İlk olarak 2015 yılında “Gamsız Hayat” dizisinde kamera karşısına çıktıktan sonra 2016 yılında “Görevimiz Komedi” programında yer aldı ve aynı sene “İçerde” dizisinde kendini gösterdi. Son olarak 2019 yılında yayınlanan “Bir Aile Hikayesi” dizisinde Songül Öden, Birkan Sokullu, Celil Nalçakan ve Olgun Toker’le başrolleri paylaştı.

Tiyatroda da kariyerine devam eden Afacan, sırasıyla; Dolores Claiborne, Bay Kolpert, Geçmişten Gelen Kadın, Balkon, Bir Yaz Gecesi Rüyası, İsmene, Übü Hep Übü ve Blu oyunlarında yer aldı. Elçin Afacan, “Sen Çal Kapımı” dizisinde Melek karakterini canlandırıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)