Son Dakika Haberler

Ekrem İmamoğlu’ndan ‘Bir Başkadır’ dizisine açıklama

Ekrem İmamoğlu’ndan ‘Bir Başkadır’ dizisine açıklama
Okunma : 1 Yorum

Öykü Karayel’in 24 numaralı Beykoz otobüsüne binmesine dikkat çeken İBB’nin resmi sosyal medya hesabından yapılan açıklamada “Merak edenlere; otobüs filomuzda 24 numaralı bir hat bulunmuyor.

Ekrem İmamoğlu’ndan ‘Bir Başkadır’ dizisine açıklama: “Sevgili @netflixturkiye, Beykoz/ Mecidiyeköy ve diğer tüm hatlarımızla ilgili bilgi almak, konumunuza yakın durak ve hatları öğrenmek isterseniz; MOBİETT size yardımcı olacaktır” ifadelerini yer verildi.

ibb-den-bir-baskadir-dizisine açıklama

BİR BAŞKADIR KONUSU

Bir Başkadır, birbirlerinden oldukça farklı karakterde olan ve bambaşka hayatlar yaşayan bir grup insanın yollarının kesişmesiyle değişen yaşamlarını konu ediyor. Bu karakterler ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalacaklar.

BİR BAŞKADIR OYUNCULAR

Dizinin oyuncu kadrosunda birbirinden değerli isimler var. Dizinin oyuncuları arasında Özge Özel, Fatih Artman, Nesrin Cavadzade, Funda Eryigit, Öykü Karayel, Defne Kayalar, Settar Tanriögen, Alican Yücesoy, Aziz Çapkurt, Bige Önal ve Tülin Özen gibi isimler Bir Başkadır dizisi oyuncu kadrosunu oluşturuyor.

YORUMLAR (1)

  1. Bir Başkadır dizisinde mastürbasyon skandalı » Habernett – Habernett diyorki:

    […] Bir Başkadır dizisi farklı sosyo-ekonomik geçmişlerden gelen ve İstanbul’un renkli ve canlı hayatında şaşırtıcı tesadüflerle yolları kesişen kendine özgü bir grup karakteri konu alıyor. Bu karakterler ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalıyor. […]