Son Dakika Haberler

Ece İrtem kimdir? Bay Yanlış Gizem kimdir?

Ece İrtem kimdir? Bay Yanlış Gizem kimdir?
Okunma : Yorum Yap

Bay Yanlış dizisinde Gizem rolüne hayat veren Ece İrtem güzelliği ve oyunculuğu ile dikkat çekti. Peki Ece İrtem kimdir? Bay Yanlış Gizem kimdir? İşte ayrıntılar…

ECE İRTEM KİMDİR?

14.06.1991 tarihinde Sivas’ta doğmuştur. Yaşar Üniversitesi Opera / Şan Anasanat Dalı Bölümünden 2014 yılında 3.lükle mezun oldu. Okul hayatı boyunca İzmir Devlet Opera ve Balesi(İzdob) genel müdürü Aytül Büyüksaraç(soprano) ve Levent Gündüz(tenor), Paolo Susanni, Esra Mamaç, Anna Chubuchenko(mezzosoprano) gibi dünyaca tanınan değerli sanatçılarla çalıştı.

Ece İrtem kimdir? Bay Yanlış Gizem kimdir?

1.72 boyundaki Ece İrtem ilkokul yıllarından itibaren lisanslı koşuculuk yaptı. Yine ilkokul yıllarında okul piyeslerinde kendi yazdığı skeçlerle oyunculukla tanıştı ve bir daha hayatından hiç çıkarmadı. İstanbul’a geldikten sonra 2014 -2015 yılları arası Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. Kayhan Yıldızoğlu, Okday Korunan, Kadim Yaşar, Tolga Çiftçi’den eğitim aldı.

Ece İrtem kimdir? Bay Yanlış Gizem kimdir? ece irtem s Habernet    

Ece İrtem’in Oynadığı Filmler

  • Zengo

s Habernet

Ece İrtem’in Oynadığı Diziler

  • Şeref Meselesi
  • Paramparça
  • Kertenkele
  • Yeni Gelin
  • Payitaht Abdülhamid

BAY YANLIŞ DİZİSİNDE HANGİ ROLDE?

Gizem Sezer

Özgür’ün sahibi olduğu mekanda rezervasyon ve müşteri karşılama işlerine bakmaktadır. İdeali yeni açılacak mekanın Halkla İlişkiler sorumlusu olmaktır. Hırslı, insanları kullanabilen, entrika çeviren, sinsi, içten pazarlıklı ve kurnaz bir kızdır. Ayrıca uzun zamandır Özgür’den hoşlanmakta fakat bunu kimseye belli etmemektedir. Oğlak burcudur.

p s Habernet

xz 1 s Habernet

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)