Son Dakika Haberler

Drakonik Harita Nedir? Nasıl Çıkarılır?

Drakonik Harita Nedir? Nasıl Çıkarılır?
Okunma : Yorum Yap

Drakonik haritayı hem natal olarak da bireysel anlamda da inceleyebiliriz hem de sinastride kullanırız. Peki,Drakonik Harita Nedir? Nasıl Çıkarılır? İşte ayrıntılar..

DRAKONİK HARİTA NEDİR?

Drakonik haritalar ruh haritalarımızdır. Spiritüeldir, ruhumuzun yolu, derin inanç ve değerlerimizi gösterir.  Haritaya bakarken; eş, aile, anne, baba, kardeş, abla, sevgili… gibi her açıdan incelememiz mümkündür. 

Hiçbir tanışma tesadüf değildir.”  Bazen hayatımıza giren kişilerin neden girdiğini bizlere ne katacağını düşünürüz. Drakonik harita tam da bu anlamda ki sorulara cevap vermektedir. “Neden bu kişiyle aramda güçlü bir bağ var, neden ayrılamıyoruz, neden güçlü bir çekim hissediyorum?” gibi sorular soruluyorsa cevap için drakonik harita incelenir.

Drakonik kelimesinin anlamı “ejdarhanın başı” demektir. Yani ay düğümleriyle bağlantılı bir harita diyebiliriz. Çıkarttığımız haritada Kuzey Ay düğümü (Kad) sıfır derece koç burcuna çekilir. Natal haritanın üzerine konulduğunda etkilerine bakılır. Dünyadaki ruhsal motivasyonunuzu anlamamın yolunu görmüş oluyorsunuz.

DRAKONİK HARİTA NASIL ÇIKARILIR?

Solar Fire programında kişinin doğum bilgileri girildikten sonra zodiac seçeneğinden drakonik bölümü seçilir.

drakonik harita nedir

Danışmanlık ve daha fazla bilgi almak için

bubbles 1985148 960 720 s Habernet Astrologgamzesucu hesabını takip edebilirsiniz

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)