Son Dakika Haberler

Doya Doya Moda kim elendi 23 Ekim 2020?

Doya Doya Moda kim elendi 23 Ekim 2020?
Okunma : Yorum Yap

Büyük bedene sahip kadınların, moda alanında kendini en iyi şekilde ifade ederek yarışmacı olarak mücadele verdiği Doya Doya Moda yarışmasında hafta sonuna gelindi. Peki Doya Doya Moda kim elendi 23 Ekim 2020? Doya Doya Moda bu hafta kim kazandı?

DOYA DOYA MODA HAFTANIN FİNALİNDE KİM ELENDİ?

DOYA DOYA MODA BİRİNCİSİ KİM OLDU? 23 EKİM 2020

23 Ekim 2020 Cuma günü Doya Doya Moda yarışmasında haftanın birincisi TUĞÇE SÖZERTAN oldu.

DOYA DOYA MODA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda yarışmasında 23 Ekim 2020 Cuma günü DİLARA AKSU elendi.

Eleme potasına giren Rabia Ağca gözyaşlarına boğuldu.

Dilara Aksu

DİLARA AKSU KİMDİR?

19 Ekim tarihli bölümde Doya Doya Moda yarışmacıları arasına katılan Dilara Aksu hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunmuştu. Peki, Doya Doya Moda yarışmacılarından Dilara kimdir, kaç yaşında?

Yarışmaya İstanbul’dan dahil olan Dilara Aksu, 23 yaşında ve aslen Sivaslı. Radyo, sinema ve televizyon mezunu olan genç yarışmacı, bekar olduğunu ve çalışmadığını söyledi. Modada belli bir tarzı olmadığından bahseden Dilara Aksu, dikkat çekmeyi çok sevdiğini söyledi.

DOYA DOYA MODA JÜRİ ÜYESİ

Gülşah Saraçoğlu

1982 yılında İstanbul’da doğmuştur. Liseden sonra moda sektörüne atılan Gülşah Saraçoğlu Beyaz Tv ekranlarında Söylemezsem Olmaz programının sunuculuğunu yapmıştır. Moda danışmanlığı yapan Gülşah Saraçoğlu birçok ünlünün moda tasarımcısı olmuştur.

Kemal Doğulu

Modacı ve saç tasarımcısı olarak bilinen Kemal Doğulu, Kadir Doğulu’nun abisidir. 1979 yılında Mersin’de doğmuştur. Harran Üniversitesi Pazarlama Bölümünü okurken kuaför olmaya karar vermiş ve okulu bırakmıştır. Ayrıca albümleri de bulunan Kemal Doğulu ünlü bir modacı olmayı başarmıştır.

Uğurkan Erez

1954 yılında Kırklareli’nde doğmuştur. Fenerbahçe Lisesi’nden mezun olmuş ve daha sonra Philips maliyet muhasebesi şefi olarak çalışmaya başlamıştır. Daha sonra koreograf ve mankenlik ajansına sahip olan Uğurkan Erez moda sektörünün ünlü bir ismi olmuştur.

Seray Sever

Seray Sever ,27 Şubat 1973, İstanbul, Türk sunucu, oyuncu, şarkıcı ve yapımcı.

Lise öğremini Doğuş Koleji’nde tamamladı. Öğrenimi sırasında TÜBİTAK Matematik Ödüllerinde derece aldı. Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü mezunudur.2006 yılının şubat ayında Seyhan Müzik etiketi ile 5 şarkılık Yeni Bir Karar adlı albümünü yayınladı. Bu albümde yer alan İçim Yanıyor ve Yeni Bir Karar adlı şarkıların video klipleri yayınlandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)