Son Dakika Haberler

Dolunay burçları nasıl etkileyecek 2020?

Dolunay burçları nasıl etkileyecek 2020?
Okunma : Yorum Yap

3 Ağustos tarihinde saat 17:58 sularında gerçekleşecek Kova burcundaki dolunay dünyanın dönüşünü hızlandıracak.
Sinir patlamaları, kavga, kaza, sakarlık, ödem artışı, anlamsız ağrılar olabilir. Uyumakta zorlanabilir uykusuz kalabiliriz. Peki Dolunay burçları nasıl etkileyecek 2020

DOLUNAY BURÇLARI NASIL ETKİLEYECEK?

Koçlar:

Salı günü oluşacak Mars Jüpiter karesi özellikle iş ve dış alanlarda ki iletişiminize dikkat etmeniz gerektiğini gösteriyor. Agresyonu abartacak etki oluşabilir. Tepkilerinizi biraz fazla yansıtabilirsiniz. Sakin ve ani kararlardan uzak durarak ilerlemeye gayret gösterin.

Çarşamba günü Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle beraber aşk, çocuklar, hobileriniz size keyif veren ne varsa bu konularda hareketli ve olumlu bir sürece adım atıyorsunuz. Yeni başlangıçlar yeni kararlar söz konusu olabilir. Merkür bu alanda hem ışığınızı parlatırken bir taraftan da iletişiminizi güçlü yansıtmanıza yardımcı olacak. Keyifli bir döneme hazır olun.

Boğa:

Salı günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi haftanın en zorlayıcı etkisi olacak. Uzak alanlarda bulunan kişiler, yada yabancılarla yapılan işleriniz varsa bu hafta biraz daha özenli olmalısınız. İçiniz de bastırdığınız agresyon dışarıya büyük yansıyabilir. Olayları değerlendirirken abartı bir tutuma kayabilirsiniz. Ani kararlar almadan sakin ve yapıcı olacak şekilde hareket etmeniz size farklı fırsatları oluşturabilir.

qqqq s Habernet

İkizler:

Salı günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi harcamalarınızı biraz daha kontrol altına almanız gerektiğine işaret etmekte. Beklenmedik ödemeler söz konusu olabilir yada vergi yada başka bir ek ödeme söz konusu olabilir. Sosyal alandan alacağınız bu etki planlarınız da şaşma yaratabilir veya beklediğiniz bir para durumu varsa gecikme yaratabilir.

Yengeç:

Salı günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi iş ve ikili ilişkileriniz de bazı zorlanmaları açığa çıkarabilir. Olayları abartmadan değerlendirmeye özen gösterin. Özellikle ikili ilişkileriniz de agresyon oluşan durumlarda tepkilerinizi daha kontrollü yansıtmanız size fayda sağlayacaktır.

Aslan:

Salı günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi günlük planlarınız da zorlanmalar oluşabileceğine işaret etmekte. Uzak alanlar da bulunan kişiler, yada yabancılarla ilgili görüşmeleriniz varsa daha dikkatli olmanız da yarar var. Seyahat planı gibi durumlar söz konusuysa özellikle dikkatli olmanız gerekebilir.

Başak:

Çarşamba günü Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle beraber zihinsel olarak kendinizi dinleyeceğiniz bir sürece başlayacaksınız. Fikirlerinizi yada düşüncelerinizi daha çok içinizde yaşamanız olası. Merkür bu alanda bazı gizli konuşmaları da ortaya çıkarabilir dikkatli olmanız da yarar var.

Terazi:

Salı günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi aile ve evlilik, ortaklık alanınızda etkisini gösterecek. Olayları abartmadan stresten uzak durarak değerlendirme yapmalısınız. Ani kararlar olayları daha da büyütebilir sakin olmaya özen göstermelisiniz.

Akrep:

Salı günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi yakın çevre ve kardeşlerle ilgili konularda olumsuz durumlar ortaya çıkarabilir. Özellikle çalışma planlarınızda agresif durumlar oluşabilir. Olayları sakin ve büyütmeden değerlendirmeniz gerekebilir. İletişim kurarken daha sakin bir tutum içerisine girmeniz size daha yararlı olacaktır.

Yay:

Salı günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi parasal konulara dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Maddi harcamalar da riskli durumlardan yada keyfe yönelik aşırı harcamalardan uzak durmalısınız.

Oğlak:

Salı günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi ev, aile ve yuva konularında daha sakin bir tutum içerisinde olmanız gerektiğini gösteriyor. Olaylara tepkileriniz agresif ve abarttı bir şekilde olabilir. Olayları büyütmeden sakin bir şekilde değerlendirmeniz size fayda sağlayacaktır. Çarşamba günü Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle beraber ortak kazançla, finansal konular varsa eşin geliri ile ilgili durumlar hareketlilik kazanacak.

Kova:

Salı günü kesinleşecek Mars Jüpiter karesi yakın çevre yada kardeşler bağlantılı ilişkilerinize biraz daha dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. İletişim kurarken agresif tutum içerisine girebilir, olayları daha abartı bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Sakin ve yapıcı olmaya içsel öfkenizi bastırmaya gayret edin

Balık:

Salı günü kesinleşen Mars Jüpiter karesi parasal konulara dikkat etmeniz gerektiğini göstermekte. Özellikle ileriye yönelik planlarınız da aksamalar oluşabilir. Sosyal alandan da alacağınız bu etki arkadaşlarınızla aranızda agresyonlu durumlar oluşturabilir. Sakin ve yapıcı olmaya, olayları büyütmeden değerlendirmeye özen gösterin.

DOLUNAYIN ETKİLERİ

◊ Büyük Yangınlar çıkabilir

◊ Kazaları tetikleyebilir

◊ Birtakım sakarlıkları beraberinde getirebilir.

◊ Bizleri kullandığımız özel eşyaların bir anda elimizde bozulmasına şahit edebilir.

◊ Bu konular için esnek davrananlar bu dönemi de rahatlıkla atlatacak.

◊ Video oyun sektörüne birtakım yaptırımlar gelebilir

◊ Zararlı bilgisayar oyunlarının çocukların üzerindeki etkileri konuşulabilir.

◊ 23 Nisan 2006 yılında kurulan Spotify’ın zor günlerden geçtiğini ve onlarında yaptırmalara tabii tutulduğunu görebiliriz

◊ Siber saldırılar ve bankacılık sektörünün güvenlik duvarlarının Hacerler tarafından aşılmasını konuşabiliriz.
Türkiye’nin dijitalleşmede geldiği noktayı konuşacağız

3-9 Ağustos Haftalık Burç Yorumları İçin Tıklayınız

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)