Son Dakika Haberler

Doktor Foster konusu nedir? Cansu Dere’nin yeni dizisi Doktor Foster

Doktor Foster konusu nedir? Cansu Dere’nin yeni dizisi Doktor Foster
Okunma : Yorum Yap

Doktor Foster konusu nedir? Cansu Dere’nin yeni dizisi Doktor Foster dizisinin konusu nedir? Ne zaman başlayacak? İşte tüm detaylar..

DOKTOR FOSTER KONUSU

Eşinin ihanetinden şüphe eden Gemma Foster adlı bir kadının hikâyesi anlatan 5 bölümlük İngiliz filmi olan Doctor Foster, Türkiye’ye uyarlanıyor. Caner Cindoruk dizide Dere’nin ihanetinden şüphe ettiği eşini canlandıracak. Dizide aldatılan kadının psikolojisi ve hayat mücadelesi aktarılacak.

EcV1mUcVAAMqYKo s Habernet

Doctor Foster isimli dizinin uyarlamasının yapılacağını resmen duyuran Medyapım, yine kadın izleyicileri odakladığını da gösterdi. Doctor Foster, 9 Eylül 2015’te ilk kez yayınlanan bir BBC One drama dizisidir. Mike Bartlett tarafından yazılan beş bölümlük dizisi, kocasının bir ilişkisi olduğundan şüphelenen Dr Gemma Foster’ın yaşadıklarını anlatıyor.

Her sezonu 5 bölümden oluşan Doctor Foster, ailesi ile bir kasabada sakin hayat yaşayan Dr. Gemma Foster’in bir gün kocası Simon’ın ceketinde sarı bir saç teli bulması ile başlayan olaylar zincirini anlatıyor.

Kadınsal içgüdüleri ile kocasını takibe alan Foster’ın bir süre sonra paranoyak düşünceler sonucu aklı karışıyor. Çevresi ile gerilimler yaşayan kadın, basit bir şüphe ile bambaşka noktalara taşınıyor.

doktor foster s Habernet

Doctor Foster dizisi kadın izleyicilere daha çok hitap edecek bir drama hikayesi… Benzer olaylar yaşayan kadın izleyiciler bu dizide adeta kendilerini bulacaklar.

Empati yaptıran bir yapım olan Doctor Foster, psikolojik yapımları seven izleyiciler için bire bir. Ayrıca her bölümü bir sonrakini çok merak etmenizi sağlıyor.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)