Son Dakika Haberler

Demet Özdemir’in bacaklarındaki renk ayrımı dikkat çekti

Demet Özdemir’in bacaklarındaki renk ayrımı dikkat çekti
Okunma : Yorum Yap

Pantene Altın Kelebek Töreninde duygularını dile getiren Demet Özdemir’in bacakları ve vücudu arasındaki renk ayrımı dikkatlerden kaçmadı.

BACAKLARINDAKİ RENK KOYULUĞU DİKKAT ÇEKTİ

Program başlar başlamaz ilk gördüğümüz isimlerden biri olan Demet Özdemir’in bacaklarındaki koyuluk kollarına ve yüzüne nazaran oldukça koyuydu. Bu anlar ise dikkatlerden kaçmadı. Demet Özdemir aynı zamanda  “En İyi Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncu” kategorisinde Pantene’in marka elçisi olarak dikkatleri üzerine çekti. 

demet özdemiir s Habernet

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?

26 Şubat 1992 tarihinde Kocaeli’nde dünyaya gelen Demet Özdemir, üç çocuklu bir ailenin en küçüğü çocuğudur. Lise eğitimini tamamladıktan sonra dansa yönelen Özdemir, aldığı dans eğitiminin ardından ünlü şarkıcı Bengü’nün dans ekibinde yer alıp daha sonra Efes Kızları kadrosunda Dans etmeye başlamıştır. Mustafa Sandal’ın “Ateş Et ve Unut” adlı klibinde de yer alan Demet Özdemir, İlk televizyon deneyimini ise 2013 yılında başrollerini Esra Ronabar, Murat Han ve Ekin Koç ile paylaştığı “Sana Bir Sır Vereceğim” adlı dizide “Aylin” karakterini canlandırarak yaşamıştır.

demet özdemir s Habernet

Bu projenin ardından “Kurt Seyit ve Şura” adlı dizide “Alya” karakterini, “Tut Sözünü” adlı Sinema filminde ise “Demet” karakterini canlandıran Özdemir, başrolleri Yusuf Çim ile birlikte paylaştığı Çilek Kokusu adlı dizide “Aslı” karakterine hayat vermiştir. Güzel oyuncu son olarak 2018 yılında “Erkenci Kuş” adlı dizide rol almıştır.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)