Son Dakika Haberler

Demet Akalın: Konu yanlış anlaşıldı

Demet Akalın: Konu yanlış anlaşıldı
Okunma : Yorum Yap

Nuh’un Gemisi Otel’deki konserinde izleyicilere “Doğum günü olan varsa şampanyayla kutlamayalım, yanlış anlaşılıyorum. Yıllarca yaptığım espriler başka yere çekiliyor” diyen Akalın, “Boşver” diyen hayranına şöyle yanıt verdi:

“Birtakım insanlar boş vermiyor. Gazino kültüründen gelen biriyim. Çalıştığım sezonun bir gününü mekândaki emekçilere bırakırım. Hülya Avşar’ın rahmetli annesi Emral Avşar’dan böyle gördüm. O gazino kültürünü biliyordu.”

“TAMAMEN ESPRİ AMAÇLI YILLARDIR YAPILIYOR”

Çok konuşulan olayın yaşandığı Bodrum’daki mekanın işletmecisi, sosyal medyada bir açıklama yayınlamıştı. Demet Akalın da bu mesajı kendi Instagram hesabından takipçileriyle paylaşmıştı. Açıklamada, “Yıllardır içinde bulunduğumuz bu sektörün içerisinde bize öncelik tanıyan en önemli sanatçıların başında gelen Demet Akalın ile birlikte yaşadığımız durum tamamen esprili amaçlı durumdur… Linç girişimini doğru bulmuyorum” ifadeleri yer almıştı.

Akalın’a yakın dostu Sinan Akçıl’dan destek gelmişti. Konuyla ilgili konuşan ünlü müzisyen, “Demet’in kişiliğini ve karakterini ben biliyorum. O kadar çok iyiliği dokunduğu insan var ki, böyle bir şeyi kötü düşünerek yapmamıştır, esprisine yaptığını düşünüyorum” demişti.

YANLIŞ ANLAŞILDI

Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Demet Akalın, tepkilerin kendisini üzdüğünü söyledi: “Konu yanlış anlaşıldı. O yüzden migrenim tuttu ve bir türlü geçmedi. 50 tane iğne oldum.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)