Son Dakika Haberler

Ceyda Toyran kimdir? Kaç yaşında? Boyu kaç?

Ceyda Toyran kimdir? Kaç yaşında? Boyu kaç?
Okunma : Yorum Yap

Miss & Mr Model Of Turkey 2020 finalinde Chicago doğumlu 16 yaşındaki Ceyda Toyran Miss Model seçildi…
Miss & Mr Model Of Turkey 2020 yarışmasının finali önceki akşam İstanbul Klein’de yapıldı. peki Ceyda Toyran kimdir? Kaç yaşında? Boyu kaç?

1400 ADAY KRAL VE KRALİÇE OLMAK İÇİN YARIŞTI

Rönasans Ajans Akif Örük tarafından düzenlenen yarışmaya Türkiye’nin dört bir yanından başvuran 1400 aday arasından seçilerek finalde yarışmaya hak kazanan 14 erkek ve 14 bayan model, kral ve kraliçe olmak için ter döktü.

Sunuculuğunu Yunus Günce ve Ece Begüm Yücetan’ın yaptığı yarışmada jüri koltuğunda ise Simge Tertemiz, Zeynep Mansur, Dr.Farzan Malakzadeh, Miss&Mr Model 2019 birincileri Çağla Pekmezci ve Ali Öner oturdu.

Ceyda-Toyran

Yarışmanın finalinde birinciliği 2004 ABD Chicago doğumlu 1,83 boyundaki Ceyda Toyran kazanırken, erkeklerde de 1,92 boyundaki Bursalı Mümin Karaçil Mr Model seçildi. Yarışmada ikinciliği kızlarda Kardelen Güdücü erkeklerde Furkan Kilci kazanırken, üçüncülüğü de kızlarda Ceren Gezer, erkeklerde ise Musa Çakmak kazandı.

CEYDA TOYRAN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA?

Chicago doğumlu 16 yaşındaki Ceyda Toyran Miss Model seçilmesinin ardından merak konusu oldu. 2004 yılında ABD’de doğan Toyran, 1,83 boyunda. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)