Son Dakika Haberler

Ceren Özdemir cinayetinde 1 yıl oldu!

Ceren Özdemir cinayetinde 1 yıl oldu!
Okunma : Yorum Yap

Henüz 20 yaşında, sabıkalı bir cezaevi firarisi tarafından katledilen Ceren, daha 7 yaşındayken balerin olmak istiyordu. Bir otelde çalışan baba Yılmaz Özdemir kızının bu hayali için tüm imkânlarını seferber etti. Emekli hemşire olan anne Gülfer Özdemir de kızını her zaman destekledi.

CEREN ÖZDEMİR CİNAYETİ TÜRKİYE’Yİ AYAĞA KALDIRDI

Ceren, bale tutkusuyla Ordu Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Müzik Bölümü’nü kazandı. 3. sınıf öğrencisi Ceren bir sanat evinde, “Güzellerim, meleklerim” dediği küçük kız çocuklarına bale eğitimi veriyordu. Önceki akşam evinin kapı girişinde, cezaevi firarisi bir sapığın saldırısında göğsüne ve karnına aldığı bıçak darbeleriyle yaşamını yitirdi.

ÇIĞLIKLARINI DUYDU

Cinayetin detayları dün gün yüzüne çıktı. Ceren, annesini arayıp çorba yapmasını istemişti. Ardından Zaferi Milli Mahallesi’ndeki evine kadar yaklaşık 2.5 kilometre yürüdü. Saat 19.30 sıralarında sokağa girdiğinde ablası Gizem’i arayıp apartmanın giriş anahtarını aşağı atmasını söyledi.

Ceren, tam içeriye girdiği sırada arkasından gelen şahıs bıçakla saldırdı. Kardeşinin çığlıkları üzerine aşağı inen abla Gizem, korkunç manzarayla karşılaştı. Ağır yaralı halde apar topar hastaneye kaldırılan talihsiz kız ameliyata alındı ancak kurtarılamadı. Abla Gizem, “Katili gördüm, kardeşimin çığlıklarını duydum” diyerek polislere 40 yaşlarındaki zanlıyı tarif etti. Ordu Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro dedektifleri özel ekip kurup katil zanlısının peşine düştü. Ceren’in cep telefonu ve yürüdüğü güzergahtaki güvenlik kameraları incelemeye alındı.

ceren ozdemir s Habernet

CEREN OZDEMIR CINAYETI s Habernet

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)